Ord. praktického lékaře pro dospělé
Pohraniční 1, Děčín

S paní doktorkou jsem se setkala dnes na pohotovosti. Neempatická, protivná! Řešila X věcí okolo, jen ne ten problém, se kterým jsem pohotovost navštívila.

Vynikající doktorka na svém místě.Strašně empatická bytost.Navštívila jsme jí v téhle době na pohotovosti v nemocnici a byla moc příjemná.Také její sestřička. Díky.

Já mám s paní doktorkou,jen ty nelepší zkušenosti,vždy mě vyslechne. poradí a pomůže,myslím si,že je člověk na svém místě moc za ní díky Alena

Stotožnuji se s názory na hodnoceních, paní doktorka bývala dobrá, hrozně se zhoršila, to není jen můj názor,ale i mých známích kteří k ní chodí. Kdyby bylo možno okamžitě bysme od ní odešli. Když k ní přijdete do ordinace tak se vás zeptá: Co zase chcete. připadáte si opravdu jak simulant, je neochotná požádáteli si o vyšetření řekne že to je drahé, nesnaží se najít nebo přijít na jádro vaší nemoci. Prostě vidíte že ji doslova obtěžujete. Sestřička je opravdu k vám milá a snaží se. Doktorka by mělá být dávno v důchodě. Ještě tak k mužům je ochotnější. U ženských je to horší. Mohu ze zkušenosti napsat, že se mi nestalo, aby tu nemoc určila, nakonec jsem musel přes známé, který to zjistili a potrvdili, když jsem to donesl doktorce ta pak koukala. A už se jinak aktivně točila. Je to smutné, když máme takové doktory a to není poprvé. Co diagnozu nezjistila, podcenila ji i když jsem ji popsal jak se projevuje.

Není ochotná, kdysi bývala dobrá , ale zhoršila se. Dlouhé čekání v čekárně, není ochotná posílat na odbor. vyšetření a přes žádost pacienta. Nejsem spokojen! Nedoporučuji!

Paní doktorka je velice erudovaná, na vysoké odborné výši. Obě i se sestřičkou mají velice dobrý přístup k pacientům a jejich rozhodování je rychlé a odborné. Mohu jenom doporučit.

Paní doktorka, kterou navštěvuji již opravdu dlouhou dobu je jak odborně, tak i "lidsky" na úrovni. Vždy jsem se setkala pouze s milým a zodpovědným přístupem, který podtrhuje ve finále i přístup její sestry. Paní doktorka vždy vyřešila veškeré moje zdravotní potíže rychle, odpovědně a velice erudovaně. Námám co dodat. Mohu jen a jen doporučit.

Paní doktorka je odborně na vysoké úrovni, vždy spolehlivě určí diagnózu a snaží se o co nejšetrnější řešení vzniklé situace, která je pro pacienta vždy únosná a přijatelná. Vysoce erudovaná a za léta praxe lze říci že i zkušená lékařka, která ví, jak pacienta léčit, ale i psychicky motivovat k co nejlepšímu a nejsnadnějšímu zvládnutí choroby.

Paní doktorka je velice spolehlivá, na vysoké úrovni jak po odborné stránce, tak i po stránce lidského přístupu k pacientům. V její péči si je člověk jistý, že opravdu se svěřil do těch pravých rukou a nemusí mít obavy, že dojde k pochybení. Jsme s ní velice spokojeni celá rodina.

K pani doktorce dojizdim az z Prahy, coz doufam svedci o jejich kvalitach. Stejne kvalitniho, vysoce erudovaneho lekare, s bohatymi zkusenostmi, profesnim pristupem a rychlym urcenim presne diagnosy, jez komplexne pohlizi na pacienta a nevynecha ani jediny priznak vazneho onemocneni a tim predchazi vaznym a zivotu ohrozujicim komplikacim jen tezko najdete. Kdo trvdi opak je bud nevzdelanec ci ma pomatenou mysl ci si kompenzuje jen sve mindraky. Jsem lekar specialista a vim o cem mluvim. Bohuzel jsem nasel kvalitni a nadstandardni peci az 1,5h od hlavniho mesta, kde ziji! V Praze jsem jen tezko hledal stejne kvalitniho praktickeho lekare. Clovek je najde, ale jiz jen v soukromych zarizenich, kde za navstevu platite od 1500 Kc vyse. Takto kvalitniho lekare jez spolupracuje s pojistovnami bychom si meli platil zlatem. Mne osobne je lito a stydim se, ze nemohu nechat u pani doktorky vice nez pouhych 30-90kc pri kazde navsteve.