Centrum rehabilitace RHT s.r.o.
Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Centrum rehabilitace RHT s.r.o. Jiný

Pri zjisteni dceriny diagnozy nam byla doporucena Vojtova metoda. Do RHT centra jsme se dostali diky doporuceni nasi fyzioterapeutky v miste bydliste. S tim, ze nam nejvice mohou pomoci. Diky letite zkusenosti s Vojtovou metodou, kterou proskoluji fyzioterapeuty z cele Ceske republiky. Ackoli mame RHT centrum pres 50km od domova, rozhodli jsme se
ho vyzkouset. A me ocekavani se naplnilo spokojenosti. Naprosto profesionalni pristup. Prvni terapie byla hodinova. S presnym urcenim diagnozy bez predchoziho precneni si lekarske zpravy, ktera obsahovala vysledky magnetické rezonance. To na me velice zapusobilo. Nasledovalo uklidneni me jako zhroucene, vystresovane matky z diagnozy ,kterou ma dcera ma a slyším ji opet znovu. Stanovil se plan lecby Vojtovou metodou. Za dva mesice me dokazali proskolit ve cvicich Vojtovi metody, ktere byly pro mou dceru důležité.
Ano, zacatky byly hodne tezke. Ale pres slzy a drinu jsme se s dcerou dopracovaly k tomu, ze Vojtovu metodu bere jako neco samozrejmeho ve svem zivote. Po 6 mesicich ,uz to neni vubec tak narocne jako v zacatcich. Vojtova metoda je drina , ma vysledky, ale az po nejakem case. Jsem moc rada ,ze jsem vydrzela dojizdeni, důslednost
v cviceni, dcerin a nekdy i svuj plac v zacatcich. Diky tomu me dnes tesi pohled na dceru, ktera je schopna pri hre postupne zapojovat svoji levou rucicku a postavit se na vlastni nohy. Pricemz pred pul rokem svou levou ruku nedokazala pouzit. Diky sve nepriznive diagnoze detska mozkova obrna.
I kdyz jsem zkousela jine metody rehabilitace, neprisly mi tak ucinne a presne cilene na aktivaci pohybu jako Vojtova metoda. Me diky patri centru RHT, protoze jinde s jinymi terapeuty by jsem to nejspise vzdala.

Tamara Bártíková

Mnohokrát děkuji za ocenění mého úsilí, zlepšení stavu Vaší dcerky, její i Vaše spokojenost a úsměv, je pro mne kromě Vašeho poděkování nejlepší odměnou.
Vám děkuji za sebe i za Vanessku, že jste nic nevzdala a přes velké těžkosti nezvolila snažší, pohodlnější a méně účinnou cestu.
A v obtížné situaci nehledala chyby u druhých. Bravo Vám!

Umístění: Centrum rehabilitace RHT s.r.o. Jiný

Bohužel nemůžeme doporučit. Docházela jsem zde se 4m dcerou na Vojtovu metodu,která nám od začátku nevyhovovala, ale paní RHB trvala,že je to nutné a jediné řešení. Každá návštěva byla psychické trauma jak pro dceru tak maminku. Dle TABULEK jsme byli údajně měsíc a půl pozadu...po konzultaci u jiné fyzioterapeutky a Dr dcera pozadu vůbec nebyla...
Docházeli jsme necelé dva měsíce, kdy jsme vypozorovali,že to má špatný dopad i na dceru, která se tolik nesmala a po položení na podložku hned plakala...
Poslední návštěvu,kdy létali vzduchem nudle,pláč i zvratky jsem se rozhodla hned ukončit a lituji,že jsem to neudělala hned poprvé. Nyní docházíme jinam, cvičíme jinou metodu a jsme všichni spokojeni.
- dlouhé termíny
- nedostatek empatie
- nucení jej Vojtovy metody
- přístup

Výborná, citlivá, naprosto profesionální.Nemohu si stěžovat. Věnovala se mi s péčí, jakou jsem jinde nezažil.

vůbec nemohu doporučit, z 30 min péče, 10 min telefonovala a 10 min vyřizovala organizační záležitost s kolegyní....následně stanovila diagnózu s negativní prognózou, přestože pacienta neměla šanci kvalitně prohlédnout. Již nikdy více.

Velmi profesionální přístup, kvalitní péče.