Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Marie Kudeříkové 1559/1a, Havířov
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologa

Úplně ten nejlepší lékař, kdybych se odstěhovala, jezdila bych za ním i přes půl světa:) jeho přístup k pacientům je naprosto úžasný. Kdyby byli všichni lékaři takový, to by byla paráda..

R
Ověřeny pacient

Jsem pacientkou pana doktora již 10 let a nikdy bych neměnila - je to opravdu profesionál, přívětivý, vždy trpělivě na vše odpovídá a podá ruku když mě vítá. Prostě skvělý doktor se vším všudy. Nelze než vřele doporučit!

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je profesionál a perfektní přístup, sestřičky moc milé jednání, až na to že se člověk nedovolá do ordinace ...to je katastrofa.

K
Ověřeny pacient

Pacientkou pana doktora jsem 19 let a nikdy bych neměnila. Je to 100% profesionál, milý člověk.
Musím pochválit i obě sestřičky, které jsou moc fajn.
K. Zwingerová

N
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný odborník a profesionál, ohleduplný a příjemný.

J
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, velice pečlivý, nic neponechává náhodě, vše důkladně vyšetří. Je milý, vstřícný, empatický, se vším pomůže, poradí a vysvětlí. Sestřička je také perfektní. Vřele doporučuji!

O
Ověřeny pacient

jsem nadmíru spokojena... pan doktor s paní sestřičkou tvoří opravdu skvělej tým...

E
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím velice ráda. Tvoří se sestřičkou skvělý tým. Jsou oba příjemní a sympatičtí...

N
Ověřeny pacient

Skvělý lékař a profesionál. Před panem doktorem jsem navštěvovala jednu nejmenovanou paní doktorku, jejíž přístup byl velmi nelidský, proto si u pana doktora cením zejména jeho empatie a velmi příjemného přístupu, díky kterému návštěva gynekologie není něco, z čeho bych měla nepříjemný pocit. Myslím si, že jeho odbornost je na vysoké úrovni, rovněž provádí jednodušší zákroky, které vyžadují jen krátkou anestezii, přímo v jeho gyn centru, takže člověk nemusí strávit dva dny v nemocnici, ale odchází po několika hodinách domů. Rovněž paní sestřička Linda je velmi příjemná a ochotná pomoci.

Y
Ověřeny pacient

Pan Piegza je velmi pečlivý, milý, citlivý, profesionální doktor a je ochotný vše vysvětlit (většinou vše vysvětluje i bez zeptání). Prostě jeden z nejlepších ve svém oboru. Kvůli němu dokonce na pravidelné kontroly dojíždím i z Prahy, kde už 6 let bydlím. Tak jsem s ním, jeho prací a přístupem spokojena. Velice doporučuji!!! Kdo pozná, pochopí :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti