Michálkovická 191, Ostrava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

chodím k ní již 30 let a určitě bych ji neměnil ,milá ,vstřícná ,ochotná snaží se vyřešit jakýkoliv problém.

S pani doktorkou jsme velice spokojeni nic nezanedba vysetri dukladne co se tyce kvality pece tak hodnotim nadstandardní kvality a efektivity.Nemenil bych.Pro mne je malo 5 hvezdicek osobne bych dal vice.Palec nahoru.Doporucuji!!!

Velmi dobrá pani doktorka -všechna čest,jsem rád ,že jsem si ji zvolil ,jako praktickou lékařku.Vlídná ochotná včetně sestřičky,kež by tomu tak bylo ve všech ordinacích.Vřele doporučuji.

Vstřícná, nesmírně ochotná, profesionální. Hodnotím lidský přístup a schopnost naslouchat.

W

vstřicna mila ochotna

Cítím jako svou povinnost napsat svůj názor a varovat ostatní.Paní doktorka je pouze lékařkou pro zdravé.Pokud máte běžné problémy chřipku a pod. je všechno v pořádku.Cokoli závažnějšího je problém - vypíše žádanku nad kterou kroutí hlavou specialisté ,které si musíte najít sami na internetu. Rozhodně nedoporučuji

vždy mi se vším poradí a pomůže, i tam, kde odborné poradny jen "sledují", ale neléčí

Je to skvělá lékařka a má dobrý přístup k pacientům!

Určitě doporučuji tuto lékařku,je ochotná a vstřícná nikdy bych ji nevyměnila i když musím za ni dojíždět.Jsem s ní spokojena a určitě i mnoho ostatních pacientů.

Horšího lékaře jsem nezažila, na vše píše Hedelix.Pokud máte nějaké zdravotní problémy, je neochotná je řešit a hlavně ji dělá veliké problémy poslat Vás na nějaké vyšetření, jako by to bylo z její vlastní kapsy.Jsem léta nemocná a mám to potvrzeno specialistou, pani Augustýnová však nerespektuje mé zdravotní postižení podle ní jsem hypochond a simulant. Se sestrou nejsem také spokojená,není vstřícná k pacientum a říká co pacient může a nesmí, aniž by o to stáli.To podle mě je práce doktorky.Tu práci by si měla zřejmě spolu s paní doktorkou vyměnit.Tuto lékařku absolutně nikomu nedoporučuji.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.