Praktický lékař stomatolog
U Výstaviště 8, Přerov

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

Neznám větší bolest než bolest zubů a strach ze zubaře ... Obrovský. Ale paní zubařka je hodná a u ní je to skoro bez bolesti. Vždy se s ní dá dobře domluvit. Lepší v Přerově není.

Lepší zubařku jsem si ani nemohla přát. Jezdím za ní z Brna, tím pádem je čekání omezené na minimum, protože jsem objednaná vždy poslední (většinou v pátek) a nejdýl jsem čekala snad 30 minut a to kvůli nějakému akutnímu případu. Oba předchozí komentáře jsou na místě a zcela s nimi souhlasím...

Na paní doktorku jedině dobře.Souhlasím s předchozím komentářem.Ne jen že musí něco umět ale taky by měla dokázat to,abychom si z očekávaného vrtání nenadělali do plenek.Ke každému problému se chová jako by byl její vlastní.přišel jsem si vždy jak z rodiny a i když jsem měl hodně problémů vždy pomohla.čekání na objednání je dlouhé ale divíte se u takové doktorky? :)

S paní doktorkou jsem hodně spokojená. Je vstřícná, ochotná a příjemná. V kontaktu s ní nemám pocit,že jsem u zubaře a nemám ten "pověstný strach". Veškeré zubní potíže dokáže řešit rychle a víceméně bezbolestně.