Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K panu doktoru Jankovskému chodím již 13 let, možná i více. Předtím jsem nebyla nikde moc spokojená. Musím ho i sestřičku velmi pochválit. Je velmi profesionální, práci odvádí dobrou, protože mé hodně zaplombované zuby mi celé předělal a plomby drží a kazů nepřibývá. Poslední roky je opravdu více komunikativní a vysvětluji i co a jak bude dělat. Již 3 roky k němu chodí i naše děti a manžel a na ty je sestřička i pan doktor moc hodný a opatrný. Mám hodně zkušeností s jinými zubaři, proto bych neměnila. Takže za nás pochvala a doporučení!

Chodila sem k pamu doktorovy Jankovskymu 3 roky a za tu dobu jedine co udelal bylo to ze mi okamzite vynadal a odmital me osetrit. Cela moje rodina k nemu chodila a vsichni sme si stezovali na jedno a to na jeho chovani. Neumi se totiz chovat k pacientum co nemaj dokonale zuby. Ja osobne nedoporucuji.

Jsem z Písku a zde je to katastrofa. Samý zubař před důchodem,zastaralé vybavení, ale hlavně zastaralý přístup. Nekvalitní zákroky ani nepopisuji.MUDr.Jankovský velice schopný, dobře materiálně vybavený,proto mi nevadí ani dojíždět 50 km.

Doktor Jankovský je velmi nepříjemný doktor. Bylo mi řečeno, že mám malé zuby a pusu a veliký jazyk, a že když na následující kontrolu nepřijdu, bude jen rád. Je hrozně drahý a nikdy mě neinformuje co právě dělá za zákrok. Takže pokud nemáte dokonalé zuby, nedoporučuji.

Nevíte, jestli ještě přibírá? Můj současnej zubař je kagtastrofa..bohužel na to člověk přijde, až když má se zuby opravdu problém..díky za odpověď..

K panu zubaři chodím cca 2 roky a jsem velice spokojená, mám zuby v hrozném stavu ("díky" předchozímu panu zubaři) a pan Jankovský mi konečně dal všechny zuby zase do pořádku, je to velký profík a jsem mu za to vděčná.
Jediné co bych vytkla je to, že má trošičku neosobní přístup, není moc komunikativní a sestra by taky mohla být maličko usměvavější, příjemnější, ale co se týká odbornosti a profesionality, všem mohu pana doktora doporučit!

Za život jsem díky stěhování a kazivosti vystřídala vícero zubařů. Musím však říci, že pan Jankovský je zatím nejlepší, přes svůj mladý věk "starý profík", precizní až puntičkářský a velmi zručný. Vybavení ordinace včetně obrazovky, na které vám třeba pak ukáže průběh ošetření je také věc, která "zvedne náladu". A já nevím jak ostatní, já si k zubaři chodím nechávat spravit či zkontrolovat zuby, na vykecávání je, jak již bylo trefně řečeno, hospoda, případně psychoanalytik :-) - přitom by mě ale před přečtením hodnocení ani nenapadlo řešit, jestli je ukecaný, nebo není.

NECHÁPU, KAM LIDÉ, KTEŘÍ HODNOTÍ PANA JANKOVSKÉHO NEGATIVNĚ DŘÍVE CHODILI K ZUBAŘI - ASI BYLI NAPOSLEDY U ZUBAŘE ZA TVRDÉ TOTALITY, KDY SE NIC NEPLATILO. CENY MÁ ÚMĚRNÉ, PRÁCI DĚLÁ KVALITNĚ A TO, ŽE PŘI PRÁCI NEMLUVÍ A SOUSTŘEDÍ SE NA NI, JEN OCEŇUJI. A CO SE TÝKÁ PANÍ SESTŘIČKY - NORMÁLNÍ PANÍ, KTERÁ DĚLÁ DOBŘE SVOU PRÁCI. JESTLI SI CHODÍTE K ZUBAŘI POKECAT, PAK SI PLETETE ZUBNÍ ORDINACI S HOSPODOU...

Velmi pečlivý profesionál. Moje nejmenovaná původní zubařka mi zaplombovala zuby vždy jen aby se neřeklo a pak jsem si užila s kazy pod plombami, místy pak šly až na nerv a musela jsem absolvovat endodontické ošetření. Co se týče cen, tak když mám pocit, že lékař udělal maximum a odvedl kvalitní práci, která vydrží, tak si klíďo píďo připlatím.

Mladý,pečlivý lékař,nenechá bez povšimnutí jakoukoliv drobnost.Při objednání "na čas" nečekáte.Po lidské stránce absolutně nekomunikativní.Profesně velmi zdatný,ztrácí však pacienty extrémně drahými platbami.Jeden z nejdražších stomatologů vzhledem k délce jeho praxe.Atmosféra v ordinaci,včetně jeho sestry, je jak v márnici.Pravdou však zůstává,že mám zuby v pořádku.Vše ostatní je na zvážení pacienta.