Jankovcova 1569/2C, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fyzioterapeutické konzultace • 2 000 Kč

Kraniosakrální terapie • 2 000 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jankovcova 1569/2C, Praha

2 000 Kč

Jankovcova 1569/2C, Praha

2 000 Kč

Stefan Kranjčevič vystudoval magisterský obor fyzioterapie na UK FTVS a pokračuje studiem tradiční čínské medicíny na 1. Škole TČM v Praze

...

• fyzioterapeut
  • čínská medicína

Skvely osobni pristup.
Vyber efektivni a funkcni metody.
Vyreseni nekolikatydenniho otoku na koleno vice nez 2 mesicni bolest ramene.
Efekt se dostavil velmi brzy.
Optimismus a skvele naladeni.

Umístění: Kraniosakrální terapie

Ke Stefanovi jsem poprvé přišla s vyvrknutým kotníkem před dvěma lety. S kotniky jsem měla už předtím ze sportu dlouhodobé problémy. Dnes už žadné nemám. Taky mi pomohl s dalšími problémy, jako bolest v rameni a dlouhodobá únava, či problémy s bolestivou menstruací. Jeho empatický přístup a neskutečné zapálení ve mě vybudovalo velkou důvěru a doporučila jsem ho už několika kamarádům, kteří si jeho přístup také nemohou vynachválit.
Vřele doporučuji.

Umístění: Kraniosakrální terapie

Za Stefanem jsem přišla po táhlých problémech s bolestmi břicha a trávením, které se objevily po přetížení kyčle. Kombinací fyzioterapeutického vyšetření, kraniosakrální terapie a akupunktury se mi výrazně ulevilo hned po první návštěvě. Stefan přistupuje k člověku komplexně z hlediska stravy, psychického rozpoložení, sportu a pohybových vzorců i funkčnosti těla a mysli jako celku. Děkuji za zlepšení, jak na těle, tak na mysli. :) Pokud hledáte fyzioterapeuta s lidským a komplexním přístupem, tak Stefan je rozhodně na svém místě.

Umístění: fyzioterapeutické konzultace

Stefanovi: Včera jsem se neskutečně vyvztekala u cvičení, vůbec mi to neslo, skoro jsem brečela …. No a pak se to stalo, zase jsem na to přišla a najednou jsem po 10 minutách cvičení mohla dýchat, extrémně se mi ulevilo, protože mi ustoupila bolest a pak jsem i dobře spala. Hrozne to pomáhá! Jako ještě to cítím, ale po asi 4 letech tyhle bolesti jsem poprvé cítila velké zlepšení! Takže, díky moc!

Umístění: Kraniosakrální terapie

Stefan kombinuje více technik, od klasické fyzioterapie až po terapii kraniosakrální. Jde mu o celostní a dlouhodobé vyřešení problému, bere ohled i na životní styl pacienta. Výsledky (odblokovaná krční páteř) byly znát už po první návštěvě. Po několika návštěvách se výrazně zlepšilo i "šumění" v uchu.

Umístění: fyzioterapeutické konzultace

Přišel jsem za Stefanem původně s podezřením na karpální tunel na pravé ruce. Velmi rychle se podařilo problém skoro eliminovat. Moc se mi líbí komplexni práce s pacientem, respektive fakt, ze se pouze neléčí problém, ale hledá a zároveň řeší jeho příčina. A hlavně, je fakt cítit, že Stefanovi na vás fakt záleží:) coz jsem zas tak často na fyzioterapiích nezažil.

Umístění: fyzioterapeutické konzultace

Stefan je fyzioterapeut s velkym F. Po moji prvni zkusenosti s nim, kdyz mi behem jedne navstevy pomohl od bolestne probrecenych noci, jsem nevahala vzit k nemu i osmiletou dceru, u ktere se objevila velka bolest zad. Rano pri vstavani z postele brecela, nemohla ani nosit skolni aktovku. A opet, po prvni navsteve bylo po bolesti. Stefan dceru dukladne prohledl, promasiroval, "prokrupal" a hlavne zjistil, kde presne je problem. Pri druhe navsteve po tydnu ji jeste naucil spravne provadet cviky, ktere by mela pravidelne cvicit. Nejen, ze ji pomohl od bolesti, ale naprosto bez problemu si ziskal jeji duveru, coz je u deti opravdu dulezite. Jeste jednou moc dekujeme.

Umístění: fyzioterapeutické konzultace

Za panem fyzioterapeutem mě přivedla několikatýdenní bolest zad bez zdánlivé příčiny. Bylo mi poskytnuto fyzikální uvolnění oblasti, akupunktura a kraniosakrální terapie a do dvou dnů bylo po bolesti. Krom toho jsme příjemně pohovořili o zdravém způsobu života a potravě pro udržení zdravé kondice. Návštěva byla velmi příjemná a hlavně účinná.

Stefan je velmi šikovný a přátelský fyzioterapeut s profesionálním přístupem, s upřímným zájmem a ochotou vyřešit můj problém a zároveň i supr psychickou podporou. Kraniosakrální terapii mohu jen doporučit. Na návštěvy jsem se těšila a při dalších problémech se na něj znovu ráda obrátím.

Hledal jsem poprvé fyzioterapeuta a na základě zdejších recenzí šel ke Stefanovi. Super domluva, odbornost, trpělivost, shovívavost a hlavně efektivní a komplexní pomoc nejen s fyzio.