Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
ReGeneo

Fyzioterapeutické konzultace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Již od raného mládí jsem pociťoval bolesti pohybového aparátu. Neměl jsem však pocit, že se mi od lékařů a fyzioterapeutů dostává adekvátní pomoci. Ro...

• Asymetrie těla
  • Fixované asymetrické držení hlavy
  • Stav po mrtvici

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Staré náměstí,

ReGeneo

800 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

Hledal jsem poprvé fyzioterapeuta a na základě zdejších recenzí šel ke Stefanovi. Super domluva, odbornost, trpělivost, shovívavost a hlavně efektivní a komplexní pomoc nejen s fyzio.

Umístění: jiné místo Jiný

Se Štefanem pracujeme na odstranění mých stereotypu a jak s tím doma pracovat… Krom smysluplného vysvětlení dokážeme mluvit i o věcech mimo. Což mi často pomáhá i psychicky! Díky

Umístění: fyzioterapie

Naprostá paráda. Zablokována záda, kvůli kterým jsem stěží chodil. Po léčbě bolest do pár dnů přestala a záda fungují jako predtim. Oceňuji vřelý a přátelský přístup, stejně tak schopnost vysvětlit, kde je problém a jak se ho zbavit.

Umístění: fyzioterapie

Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá.

Umístění: fyzioterapie

Stefana považuji za neskutečně ochotného, energického člověka, který čiší optimismem a upřímným zájmem poskytnout danou obornou péči. Měla jsem dlouhodobé bolesti, které byl schopný velice rychle a bezproblémově odstranit. Určitě doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za profesionalitu a skvěle odvedenou práci!

Umístění: fyzioterapie

Stefan pouziva pomerne imvazivni metody. Musim vsak rici, ze jsou velmi efektivni. Ucinky terapie jsem pocitovala i nekolik tydnu po navsteve. Krome super fyzioterapie si s nim i skvele popovidate. Doporucuji!

Umístění: fyzioterapie

Energetický fyzioterapeut co vše detailně vysvětlil a doporučil mi i dodatečné cvičení na doma. Důkladně mi pomohl se protáhnout a po cvicích jsem veděl v jakých oblastech má mé tělo nedostatky a na čem mám dále pracovat. Návšteva byla příjemná a hned jsem poznal její účinky.

Umístění: jiné místo Jiný

Hned při první návštěvě jsem byla velice spokojená. Pan fyzioterapeut mě trpělivě poslouchal, když jsem mu líčila své zdravotní potíže. Od prvního momentu byl velmi milý a přátelský. Neměla jsem vůbec pocit, že jej obtěžuji nebo, že ho práce nebaví, ale právě naopak. Vždy mi vysvětlil, co dělá a co bude následovat.Masáž byla skvělá. Pak jsme cvičili cviky, a aby jsem správně cvičila i doma. Jsem úplně nadšená! A hlavně spokojená.
Empatický, přátelský přístup. Jeho profesionální přístup k pacientovi je ukázkový.
Je opravdu skvělým fyzioterapeutem a proto, mohu každému jen vřele doporučit.

Umístění: fyzioterapie

Několik týdnů mě bolelo předloktí, měl jsem ztuhlou ruku a částečně jsem ztratil cit v prstech. Po několika fyzioterapiích se to o mnoho zlepšilo, vrátil se mi cit do prstů, ruka se uvolnila. Mohu jen doporučit!

• Asymetrie těla
  • Fixované asymetrické držení hlavy