Štefan Horák, praktický lékař Zlín

MUDr. Štefan Horák

Uložit

Praktický lékař Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Okružní 4699, Zlín
Léčíme Vás s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Praktické lékařství
  • Migrent, bolesti hlavy akupresurou
  • Funkční poruchy páteře

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: jiné místo Jiný

K panu dokrorovi jsem předcházela už jako dítě cca ve 14 letech protože nikdo jiný nemohl přijít na to co mi je. A chodila jsem k němu až do mých cca 25 než jsem se odstěhovala ze Zlína. Tento muž si může říkat PAN Doktor přišel mi na problém na který nikdo nemohl přijít cca 7 let a všichni v té době mamce tvrdili že jsem simulant. Pan doktor na problém přišel cca po měsíci docházení, vysvetlil o co jde a co se s tím dá nebo nedá dělat. 100% profesionální vždy milý a ochotný kdybych se nestěhovala tak bych jej nikdy nevyměnila.


J
Umístění: Léčíme Vás s.r.o. Jiný

Pan mudr. Horák je doktor jak má být. Velmi ochotný, přívětivý a to jak se nám věnoval a pomáhal když jsem si s dcerou nevěděla rady ohledně covidu, jak se mnou řešil přes telefon a sms i ve svém volném čase včetně víkendů, to je k nezaplacení. Ta podpora která mi dávala tu sílu už jen proto že jsem věděla že na to nejsme sami ale je s námi i pan doktor, nedá se to popsat jak velká je to pomoc. Moc jsem mu vděčná. Pane doktore, moc Vám děkujeme. J. B.


A
Umístění: Léčíme Vás s.r.o. Jiný

Přešla jsem k panu Mudr. Horákovi od jiné praktické lékařky, která se mi zdála neochotná..nejen že pan dokror vyšetření páteře umí na člověka zkušeně sáhnout a diagnostikovat..(jako profi maserka tohle dokáži ocenit) Pečlivě se snaží přijít na zdroj chronických potíží, který má predchozí praktička vůbec neřila. Zkrátka nelení přemýšlet a pátrat. Děkuji za takovéhoto lékaře. Člověk na svém místě.


R
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se nedávno zaregistroval a pomohl mi snad se vším, s čím mi pomoženo mohlo být. Velmi profesionální přístup, důkladné vyšetření, správná diagnóza a skutečně účinkující medikace.


S
Ověřeny pacient

Výborný lékař... K nemoci přistupuje jako k celku....mnohdy za naši bolest může psychika a problémy, které si sebou v životě neseme...nic se neděje jen tak. Jen více takových lékařů...

Od ledna 2015 ordinuje na JS....


H
Ověřeny pacient

Pan Horák je dle mého mínění výborný doktor. Není to doktor typu, máš problém, tady máš prášek a jdi. Pan doktor se snaží léčit PŘÍČINU nemocí, ne jen důsledek (bolest, apod.).

A jeden příklad pro všechny...mé první setkání s ním.......chodila jsem k nejmenované paní doktroce s tím, že mně bolí na hrudi, že se mně špatně dýchá, že mně velmi bolí žebra......paní doktrorka, aniž by na mě šáhla, to je stres, vemte si prášek a bude vám líp.........samozřejmě nepomohlo........v rámci firemní prevence jsem se dostala k panu Horákovi.........popsala totéž, prohlídl mě a zjistil, že mám zablokovaná žebra, že se mně neroztahuje hrudník a že proto se mně špatně dýchá a proto to tak bolí..........žebra vrátil do původní polohy a ejhle bylo po problému..........PO PŮL ROCE TRÁPENÍ SE........chodila jsem k doktroce, kterou něco takového ani nenapadlo. Pana doktor na to přišel hned! Celkově pan Horák hledá příčiny nemocí, což by měl dělat každý doktor, aby byl pacient VYLÉČEN a ne jen permanentně léčen.


L
Ověřeny pacient

Muj doktor (pan Horak) je nejlepsi doktor, ktereho znam. Je peclivy a otevreny vsem novym i alternativnim cestam. Vzdy se snazi pomoci a na prvnim miste je pro nej pacienta uzdravit (a ne jen lecit). Je skvele, ze PAN doktor se nedrzi striktne jen predpisu a pro uzdraveni cloveka, doporuci i alternativni zpusoby. Jak se rika: "zdravy clovek ma prani mnoho, ale nemocny jen jedno"
P.S. Z nekterych lidi je mi na bliti. Jak muze nekomu delat radost a uspokojovat ho, ze rype do nejsoukromejsi veci v zivote kazdeho z nas a tou je rodina. Vypovida to o inteligenci jedince, kdyz na strankach hodnoceni lekare zacne rozpitvavat jeho rodinu.


L
Ověřeny pacient

Hodnocení z 23.5.2013 působí podivným a zaujatým dojmem vůči p. doktorovi. Kritika má být věcná a konkrétní. Domnívám se, že výpady na téma soukromí a osobních aktivit p. doktora jsou už v rozporu s podmínkámi poskytování služeb na portálu ZnámýLékař.cz - § 4, odst. 6. Převážná většina příznivých názorů mluví sama za sebe a k panu doktorovi budeme chodit i nadále.


J
Ověřeny pacient

manzel navsevuje pana doktora Horaka a nemuze si ho vynachvalit.nejlepsi lekar ve zline.muzeme jen doporucit


R
Ověřeny pacient

nejlepsi doktor co znam.velmi dusledny; maximalni spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Praktické lékařství
  • Migrent, bolesti hlavy akupresurou
  • Funkční poruchy páteře