Adresa

Léčíme Vás s.r.o.
Okružní 4699, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Praktické lékařství
  • Migrent, bolesti hlavy akupresurou
  • Funkční poruchy páteře

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Léčíme Vás s.r.o. Jiný

Od pana doktora Horáka by se měli učit ostatní.
Je to člověk, který se o pacienta opravdu zajímá. Není jako většina lékařů, kteří sotva vyslechnou, prohlédnou a často jen předepíšou antibiotika. A tím to pro ně končí. Nebo Vám budou předepisovat různé léky pořád dokola - jen aby utlumili příznaky.

Pan doktor se Vám snaží pomoci pochopit Vaše vlastní tělo. Hledá příčinu problému a tu odstraňuje. Pomáhá Vám najít cestu ke zdravějšímu životu. Který nejenom "káže", ale také žije. Což je úžasné a také se to tak často nevidí.

Takového doktora jsem hledala roky. Jsem šťastná, že jsem ho našla.
Měli bychom si ho my, jako pacienti, nosit na rukou.

Pane doktore, děkuji Vám za vše!

B
Umístění: jiné místo Jiný

K panu dokrorovi jsem předcházela už jako dítě cca ve 14 letech protože nikdo jiný nemohl přijít na to co mi je. A chodila jsem k němu až do mých cca 25 než jsem se odstěhovala ze Zlína. Tento muž si může říkat PAN Doktor přišel mi na problém na který nikdo nemohl přijít cca 7 let a všichni v té době mamce tvrdili že jsem simulant. Pan doktor na problém přišel cca po měsíci docházení, vysvetlil o co jde a co se s tím dá nebo nedá dělat. 100% profesionální vždy milý a ochotný kdybych se nestěhovala tak bych jej nikdy nevyměnila.

J
Umístění: Léčíme Vás s.r.o. Jiný

Pan mudr. Horák je doktor jak má být. Velmi ochotný, přívětivý a to jak se nám věnoval a pomáhal když jsem si s dcerou nevěděla rady ohledně covidu, jak se mnou řešil přes telefon a sms i ve svém volném čase včetně víkendů, to je k nezaplacení. Ta podpora která mi dávala tu sílu už jen proto že jsem věděla že na to nejsme sami ale je s námi i pan doktor, nedá se to popsat jak velká je to pomoc. Moc jsem mu vděčná. Pane doktore, moc Vám děkujeme. J. B.


A
Umístění: Léčíme Vás s.r.o. Jiný

Přešla jsem k panu Mudr. Horákovi od jiné praktické lékařky, která se mi zdála neochotná..nejen že pan dokror vyšetření páteře umí na člověka zkušeně sáhnout a diagnostikovat..(jako profi maserka tohle dokáži ocenit) Pečlivě se snaží přijít na zdroj chronických potíží, který má predchozí praktička vůbec neřila. Zkrátka nelení přemýšlet a pátrat. Děkuji za takovéhoto lékaře. Člověk na svém místě.


R
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem se nedávno zaregistroval a pomohl mi snad se vším, s čím mi pomoženo mohlo být. Velmi profesionální přístup, důkladné vyšetření, správná diagnóza a skutečně účinkující medikace.


S
Ověřený profil

Výborný lékař... K nemoci přistupuje jako k celku....mnohdy za naši bolest může psychika a problémy, které si sebou v životě neseme...nic se neděje jen tak. Jen více takových lékařů...

Od ledna 2015 ordinuje na JS....


H
Ověřený profil

Pan Horák je dle mého mínění výborný doktor. Není to doktor typu, máš problém, tady máš prášek a jdi. Pan doktor se snaží léčit PŘÍČINU nemocí, ne jen důsledek (bolest, apod.).

A jeden příklad pro všechny...mé první setkání s ním.......chodila jsem k nejmenované paní doktroce s tím, že mně bolí na hrudi, že se mně špatně dýchá, že mně velmi bolí žebra......paní doktrorka, aniž by na mě šáhla, to je stres, vemte si prášek a bude vám líp.........samozřejmě nepomohlo........v rámci firemní prevence jsem se dostala k panu Horákovi.........popsala totéž, prohlídl mě a zjistil, že mám zablokovaná žebra, že se mně neroztahuje hrudník a že proto se mně špatně dýchá a proto to tak bolí..........žebra vrátil do původní polohy a ejhle bylo po problému..........PO PŮL ROCE TRÁPENÍ SE........chodila jsem k doktroce, kterou něco takového ani nenapadlo. Pana doktor na to přišel hned! Celkově pan Horák hledá příčiny nemocí, což by měl dělat každý doktor, aby byl pacient VYLÉČEN a ne jen permanentně léčen.


L
Ověřený profil

Muj doktor (pan Horak) je nejlepsi doktor, ktereho znam. Je peclivy a otevreny vsem novym i alternativnim cestam. Vzdy se snazi pomoci a na prvnim miste je pro nej pacienta uzdravit (a ne jen lecit). Je skvele, ze PAN doktor se nedrzi striktne jen predpisu a pro uzdraveni cloveka, doporuci i alternativni zpusoby. Jak se rika: "zdravy clovek ma prani mnoho, ale nemocny jen jedno"
P.S. Z nekterych lidi je mi na bliti. Jak muze nekomu delat radost a uspokojovat ho, ze rype do nejsoukromejsi veci v zivote kazdeho z nas a tou je rodina. Vypovida to o inteligenci jedince, kdyz na strankach hodnoceni lekare zacne rozpitvavat jeho rodinu.


L
Ověřený profil

Hodnocení z 23.5.2013 působí podivným a zaujatým dojmem vůči p. doktorovi. Kritika má být věcná a konkrétní. Domnívám se, že výpady na téma soukromí a osobních aktivit p. doktora jsou už v rozporu s podmínkámi poskytování služeb na portálu ZnámýLékař.cz - § 4, odst. 6. Převážná většina příznivých názorů mluví sama za sebe a k panu doktorovi budeme chodit i nadále.


J
Ověřený profil

manzel navsevuje pana doktora Horaka a nemuze si ho vynachvalit.nejlepsi lekar ve zline.muzeme jen doporucit


Došlo k chybě, zkuste to znovu