Doc. MUDr. Stanislav Komárek

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Gruzínská 482, Hradec Králové

Nemám rád zubaře a asi nejsem sám. U pana doktora se už pár let nechávám mučit a beru to jako navštevu u známého. Ani můj 6 roční syn nepociťuje strach. A jako bonus moc pěkná a milá sestřička. Děkujem rodina Šveigerova

Pana doktora Komárka bych chtěla doporučit všem ostatním, kéž by byli všichni stomatologové takoví. Byla jsem u něho pouze na konzultaci, protože mám geneticky špatné zuby a setkala jsem se s velkou ochotou pana doktora a vstřícností. Překvapila mě prázdná čekárna, pacienti chodí tak, jak jsou objednaní, nemusí čekat, což pro mě, která je zvyklá i s bolestí 2 hod. čekat, bylo téměř nepochopitelné. Pan doktor mi zuby zrentgenoval, rentgen zobrazil na počítači
a vše mi podrobně vysvětlil.Přede mnou byla na kontrole asi pětiletá holčička s maminkou,jednání pana doktora skvělé. Holčička odcházela klidná a s úsměvem, pan
doktor se choval jako její větší kamarád.Vůbec se nebála. Rozhodně mohu doporučit všem.

Všechna chvála už tady zazněla a žádná kritika mě nenapadá. Taky má povoleno říkat mi "princezno":-)

Nejlepší zubař v Hradci. Usměvavý, svým přátelským přístupem vás úplně odzbrojí. Je naprosto v klidu a sympaťák. Zdraví mě Ahoj Princezno a sestřička je zlatá. Je to spíš jak chodit na příjemnej pokec, při kterém vám ještě mimochodem dokonale ošetří zuby, a tak bezbolestně, že si toho ani nevšimnete. Je zlatej!!!

bezvadný zubař, výborné ošetření, skvělá nálada, příjemné prostředí. Sestřička i pan zubař se výborně doplňují, vždy Vás přivítají s úsměvem a s úsměvem i tuto ordinaci opouštíte. Radost chodit k zubaři:-)

Pan doktor je moc milej a šikovnej a velice profesionální. Vše vysvětlí, ukáže. V ordinaci je to hezký, sestřička je super, žádná nepříjemná babice. Objednací doby nejsou nijak hrozný. Můžu jen doporučit!!!

Velmi profesionální přístup ke VŠEM pacientům, výborně odvedená práce. Naprosto super zubař a skvělá sestra.Jen více takových v tom "našem" zdravotnictví ...

najlepsi zubar v HK. Doporucujem kazdemu kto ma strach z vrtania ....atd. Pan doktor je stale usmiaty s dobrou naladou a sestricka je strasne mila...

Našla jsem zubaře, který mě zbavil strachu z návštěvy ordinace. Pan docent je vždy příjemný a dokáže zvednout náladu, sestřička je usměvavá víla, zákroky bezbolestné a precizně udělané. Rozhodně doporučuji!

Perfektní lékař s přátelským a lidským přístupem. Po strašlivých zkušenostech a s mým panickým strachem ze zubařů, jsem již schopná bez většího stressu k němu chodit :-) Sestřička taky bomba :-) Takže opravdu vřele doporučuji.