Adresa

Vojenská Nemocnice Brno
Zábrdovická 3, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Děkuji panu primáři za provedení operace katarakty mé 85 leté mamince. Děkuji za jeho vlídný, srdečný a lidský přístup. Jeho skvělé jednání se odráží i na práci celého jeho týmu.
Ještě jednou mnohokrát díky!!!!
Bradová

V
Ověřený profil

Byla jsem u pana primáře na prohlídce a musím souhlasit s ostatními názory. Opravdu nejlepší lékař jakého jsem v životě potkala. Milý a vstřícný odborník který žádného pacienta neodbude. Mohu jen doporučit. Vlaďka T.

P
Ověřený profil

Nejlepší lékař, s jakým jsem se v životě setkal! Ano, vysoký odborník a zároveň empatický, milý a vstřícný člověk, který si pro svého pacienta vždy najde čas. Operoval mi nyní šedý zákal v obou očích. Cítil jsem se u něj při zákrocích naprosto bezpečně. Kéž by bylo více takových lékařů!


J

S přístupem pana primáře jsem byl vždy velmi spokojen, velice schopný a uznávaný odborník, ke kterému navíc chodím už od malička. Opravdu na jeho profesionalitu se vždy mohu na 100% spolehnout, je velmi slušný, ochotný, má i velmi dobře vybavenou ambulaci. Jen bývá někdy obtížnější ho sehnat, inu, je plně vytížený a jeho znalostí chtějí využít i jiní :-)


Ověřený profil

Divím se, že jsem zde nenašla profil tohoto skvělého empatického lékaře, proto jsem ho musela založit. Pan primář je opravdový odborník a navíc velice milý a vstřícný. Navštívila jsem jej na doporučení kamaráda, kterému několikrát bez nadsázky zachránil zrak (úrazy). Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu