Stanislav Drahorád, oční lékař Brno

Prim. MUDr. Stanislav Drahorád

Oční lékař

Zábrdovická 3, Brno
Vojenská Nemocnice Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Děkuji panu primáři za provedení operace katarakty mé 85 leté mamince. Děkuji za jeho vlídný, srdečný a lidský přístup. Jeho skvělé jednání se odráží i na práci celého jeho týmu.
Ještě jednou mnohokrát díky!!!!
Bradová

Byla jsem u pana primáře na prohlídce a musím souhlasit s ostatními názory. Opravdu nejlepší lékař jakého jsem v životě potkala. Milý a vstřícný odborník který žádného pacienta neodbude. Mohu jen doporučit. Vlaďka T.

Nejlepší lékař, s jakým jsem se v životě setkal! Ano, vysoký odborník a zároveň empatický, milý a vstřícný člověk, který si pro svého pacienta vždy najde čas. Operoval mi nyní šedý zákal v obou očích. Cítil jsem se u něj při zákrocích naprosto bezpečně. Kéž by bylo více takových lékařů!

S přístupem pana primáře jsem byl vždy velmi spokojen, velice schopný a uznávaný odborník, ke kterému navíc chodím už od malička. Opravdu na jeho profesionalitu se vždy mohu na 100% spolehnout, je velmi slušný, ochotný, má i velmi dobře vybavenou ambulaci. Jen bývá někdy obtížnější ho sehnat, inu, je plně vytížený a jeho znalostí chtějí využít i jiní :-)

Divím se, že jsem zde nenašla profil tohoto skvělého empatického lékaře, proto jsem ho musela založit. Pan primář je opravdový odborník a navíc velice milý a vstřícný. Navštívila jsem jej na doporučení kamaráda, kterému několikrát bez nadsázky zachránil zrak (úrazy). Mohu jen doporučit.