Praktický lékař pro dospělé
Švermova 4b, Havířov

Ještě jsem nikdy neměla takovou dúvěru k lékaři,jako k paní doktorce Soni Volné.Jednou jsem měla záchvat(nemohla jsem dýchat a hýbat se),manžel už chtěl volat sanitku,ale já ji odmítla,vyžadovala jsem v tu chvíli jedině paní doktorku Volnou,věděla jsem,že mi pomůže.A tak se taky stalo,v její ordinaci jsem se cítila už v bezpečí.
Chodíme k ní už leta celá rodina,a když jsme se přestěhovali,přesto dojíždíme.
Paní doktorko,přejeme Vám hodně zdraví,aby jste ještě dlouho ordinovala.

Paní doktorka je velice pečlivá, k pacientům se chová přátelsky, naslouchá jim a jejich problémy nebagatelizuje. Jak já, tak i můj manžel, který k paní doktorce rovněž dochází, ji můžeme s čistým svědomím všem doporučit.

Paní doktorka léčila již mé rodiče,léčí také celou mou rodinu, je dobrá diagnostička. Oceňuji její citlivý přístup a profesionalitu.
Chválu si zaslouží také její dlouholetá sestřička -paní Helena M.

Paní doktorka je velice příjemná, svědomitá a pečlivá.Přešla jsem k ní od jiné paní doktorky, kde jsem na vyšetření čekala celé dopoledne. Tady jdou pacienti na vyšetření tak, jak se napíšou, žádné protekce. V případě potřeby je možno se i objednat.Taky bych chtěla pochválit sestřičku, která má lidský přístup.Neměnila bych. Ing. Jana Šlachtová

W

Paní doktorka mě sice neléčí, ale mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti, léčila mojí babičku.
O jejich pravidelných návštěvách nemocných starých lidí, a to i na periférii města, kdy ji vozí manžel vlastním autem, asi málokdo z pacientů ví. Je sice přísná, ale citlivá a velmi zkušená PANÍ DOKTORKA. Přeji Vám paní Volná, hodně zdraví.

V celku jsem s pani doktorkou spokojena. Jen me jednou zaskocila jeji lecba, kdy jsem stale dochazela do ordinace s teplotou a strasnou bolesti v krku. 14 dni me lecila Imudony, pak jsem si mela kupovat neruznejsi cucaci pastilky proti bolesti a kdyz to nepomohlo,tak jsem po 14 dnech zazadala o vyter z krku,kde se projevilo,ze je to na atibiotika.
Ale jinak dobra doktorka,muzu doporucit

Y

Oceňuji velmi vstřícný a snaživý přístup paní doktorky i její sestřičky. Vždy dobře pomohla a poradila.

Pečlivá pani doktorka, vynikající přístup k pacientovi ,snaží se nic nezanedbat .

Je to lékařka na profesionální úrovni, umí svou práci dělat svědomitě a poctivě, navíc má lidský přístup k pacientům....

Věnuje se velmi ochotně každému pacientovi,velmi lidský a citlivý přístup