Palackého třída 2522/137, Brno-Královo Pole, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Fyzioterapie • Od 900 Kč

Fyzioterapie (diagnostické vyšetření,...) • 500 Kč

Individuální fyzioterapie (svátky, víkendy) • 1 100 Kč +3 Více

Tejpování bez terapie (páska + aplikace, príp. instruktáž) - v rámci terapie ZDARMA • Od 300 Kč

Terapeutická masáž (30min.) • 500 Kč

Terapeutická masáž (50min.) • Od 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 900 Kč

500 Kč

1 100 Kč

Od 300 Kč

500 Kč

Od 1 000 Kč

Fyzioterapii se věnuji od roku 2015. Moje práce mi je zároveň i zálibou. ♥
Zakládám si na kvalitní péči v oblasti fyzioterapie a rehabilitace a...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• fyzioterapeut

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Slečna Mgr. Soni Ranušová je člověk na svém místě, oddaná svému poslání pomáhat a také anděl s velkým srdcem. Když měl můj syn bolesti a já si náhodou vyhledala web fyzioterapie, kam jsem napsala prosbu o co nejrychlejší kontakt (všechny termíny byly obsazené), slečna Soni mi napsala ještě z hor v době svého volna a domluvila se mnou termín ihned po jejím návratu. Synovi jednoznačně od bolesti pomohla, trpělivě mu ukázala potřebná cvičení a ve mně slečna Soni zanechala pocit výjimečně laskavého profesionála.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Se slečnou Soňou jsem se poprvé setkal v době, kdy ještě pracovala na rehabilitačním oddělení v Brně na Viniční. Už tehdy bylo vidět, že ji práce fyzioterapeuta naplňuje a přistupuje k ní velice poctivě. Za těch několik let, kdy k Soni chodím na soukromé terapie s různými zdravotními problémy, jsem ji poznal jako velice sympatickou, přátelskou a naprosto oddanou své práci, ve které se neustále vzdělává. Po operaci ramene mi velice pomohla s následnou rehabilitací a brzy jsem zase mohl fungovat bez větších omezení. Vždy vše bezvadně vysvětlí a opraví případné chyby při cvičeních. Svým přístupem dokáže člověka motivovat k další cvičební aktivitě. Myslím, že není mnoho takto kvalitních a obětavých fyzioterapeutů, kteří se upřímně radují z každého zlepšení fyzického stavu svých pacientů. Moc za to Soni děkuji a těším se na další spolupráci.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Slečnu Soňu znám již téměř 5 let. Měla jsem tu možnost k ní docházet na rehabilitaci na Viniční v Brně. Vystřídala jsem již vícero fyzioterapeutů. A mohu s vděčným srdcem říci, že slečna Soňa je jedna z těch fyzioterapeutek, která její práce opravdu baví. Její práce je kvalitní, umí věci pacientovi vysvětlit. Snaží se pomáhat pacientům jak to jen jde. Myslím si také, že ke každému pacientovi přistupuje individuálně. Což je z mého pohledu důležité. Je příjemná, sympatická a přátelská.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Fyzioterapeut Mgr. Soňa Ranušová je člověk na správném místě. Už dlouho se mi nepoštěstilo potkat tak skvělého a hlavně profesionálního člověka, který má rád svoji práci a záleží mu nejen na zdraví ostatních lidí. A co víc, najít člověka, jehož práce ho skutečně baví a naplňuje a má zájem neustále na sobě pracovat, rozvíjet a zlepšovat se v oboru. Soňa se také zaměřuje na prevenci a snaží se zdravotním problemům předcházet. Já osobně jsem k Soničce zamířila párkrát a i když vím, že bych k ní měla chodit častěji, nejen z důvodu sedavého zaměstnání a s tím spojenými problémy s krční páteří a zády, tak obecně musím potvrdit, že dokáže dělat divy. Také, pro mě jakožto člověka z nelékařského oboru dokáže vše dobře a srozumitelně vysvětlit. Tedy víte, co vás čeká a nemine.
Služby fyzioterapeuta i maséra samozřejmě vždy něco stojí a jsou různé sazby, nicméně osobně si myslím, že, investice do zdraví je to, na čem by nám mělo záležet a na čem bychom neměli šetřit. Nechodíme na fyzioterapii denně. Já osobně dávám přednost kvalitně odvedené péči, než chodit sice možná levněji, ale o to vícekrát. Troufám si říct, že Soňa osobnostně splňuje kvality zkušeného a kvalitního fyzioterapeuta, kterému záleží na tom vám pomoci a lidé se k ní opakovaně vrací. A protože jsem měla možnost poznat Soňku i více osobně, zastavám názor, že je to opravdu jedinečný člověk a nadšený do své práci se srdcem na dlani. Pokud ještě váháte, vyzkoušejte, věřím, že nebudete litovat. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Profesionální přístup, účinné cvičení a masáže, které mě pomohly po úraze. Pokud chcete vyléčit nejen tělo ale i duši, doporučuji ( z vlastní zkušenosti ) slečnu Soňu

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Velmi doporučuji paní Soňu. Milá, ochotná, profesionální péče. Má zlaté ruce a velmi dobře vysvětlí techniku prováděných cviků.

Mgr. Soňa Ranušová

Vďaka Vám Veronika za hodnotenie a príjemnú pochvalu :) Budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Soňa mi pomohla s diastázou po pôrode. Všetko mi podrobne a trpezlivo vysvetlila, ukázala aj poopravila cviky, nastavila režim cvičenia a tiež príjemným spôsobom povzbudila, aby som cvičila pravidelne. Môžem iba odporučiť.

Mgr. Soňa Ranušová

Ďakujem krásne, rada som vysvetlila, ukázala cestičku autoterapie a povzbudila, aj o tom je moja práca :)

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Fyzioterapie

Fyzioterapeut s empatii, odborností a snahou vždy pomoci.Bohate zkušenosti . Rychlá pomoc vždy. Mám velmi dobré zkušenosti s touto zkušenou fyzioterapeutkou.

Mgr. Soňa Ranušová

Ďakujem, snažím sa. V mojej krásnej profesii sa budem vzdelávať celý život a poznatky s radosťou aplikovať do praxe. :)

S.R.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Terapeutická masáž (50min.)

Vždy 100% spokojenost. Super profesionální přístup. Vždy se ráda vracím a těším se fyzioterapii.Díky

Mgr. Soňa Ranušová

Ďakujem, aj ja sa na Teba vždy teším, s aktívnym prístupom to ide vždy ľahšie :)

S.R.

Umístění: FYZIOSouL - Mgr. Soňa Ranušová Terapeutická masáž (30min.)

Mohu jen doporučit.Sverte se do rukou odborníka a zbavte se bolesti.Jsem velmi spokojená a neměnila bych.

Mgr. Soňa Ranušová

Ďakujem veľmi pekne za Vaše doporučenie. :)