MUDr. Soňa Kosařová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Bratří Štefanů 895, Hradec Králové

Laskavá, uvážlivá paní doktorka. Dlouholetá spokojenost, dobré reference i z nemocnice při konzultaci. Děti se zcela zbavily strachu z ošetření.

S péčí u paní doktorky jsem dlouhodobě spokojená, vše je mi patřičně vysvětleno, včetně možných alternativ i z hlediska financí. Dostanu doporučení jak případný problém řešit nejlépe, ale rozhodnutí je na mne. Vždy velmi příjemné jednání!E

U paní Kosařové jsem doslova odmalinka (v batolecím věku jsem si vyrazila zub), chodím k ní už přes dvacet let a jsem velmi spokojená. Byla jsem poměrně problematický pacient - sice dosud bez jediného kazu, za to jsem ale kromě jiného stihla poměrně nepříjemný úraz - diagonálně přes kořen zlomený (už dospělý) zub a ke všemu to bylo horní jednička, čili na nejviditelnějším místě. Vyléčila mi záněty, které se mi do něho v následujících letech několikrát dostaly a zub spravila takovým způsobem, že dnes nikdo nepozná, že není můj. S možnostmi, jaké před těmi více než deseti lety byly, prostě dokázala zázrak. Díky této doktorce jsem se nikdy nebála zubařů a litovala spolužáky, co chodili ke školní zubařce a vždy odcházeli s brekem. Perfektní péče, perfektní přístup. Děsím se toho, až si (doufám, že za dlouho) budu muset hledat nového zubaře.

Fuj,fuj,fuj.. :? nemam ji rada.

S léčbou paní doktorky jsem byla vždy naprosto spokojena.Nedávno jsem dostala od ní návrh dosti složitého řešení problému, který jsem si, zdůrazňuji, způsobila kdysi dávno sama.Protože občas čtu komentáře pacientů, trochu jsem zpanikařila a navržený postup spolu se snímky jsem šla zbaběle zkonzultovat do nemocnice, aniž bych řekla, kdo je mým ošetř.lékařem. Zde mi vše plně schválili,že vše je správně tak jak navrhla pí.doktorka. Paní doktorce plně důvěřuju, je pro mne nejlepší.

Velice dobrá paní doktorka po všech stránkách, chodíme sem celá rodina nejmíň 6-7 let a naše zuby jsou naprosto bez problémů.

Jsem s prominutím chlap jako hora, nejsem teda malé děcko ani matka. Do ordinace Dr.Kosařové chodím pěknou řádku let a přesto s jejím přístupem a odborností jsem až dosud byl VŽDY plně spokojen, např. přede mnou zrovna trhala zub pacientovi, takže nemohu souhlasit s antikampaní předchozí přispěvatelky.

Chodím k paní doktorce se synem,byli jsme sice teprve 4x,ale i když se syn cizích lidí bojí a je nedůvěřivý,sem chodí bez obav a rád.Myslím že každá maminka je sto se o péči každého lékaře ošetřujícího její dítě zajímat a pokud si není něčím jistá není nic jednoduššího než se přeptat na názor jinde.Nemyslím,že by paní doktorka něco schválně zamlčela nebo zanedbala,jsme s ní i sestřičkou moc spokojeni.

Útulná čekárna uzpůsobená potřebám dětí, v ordinaci příjemná paní doktorka Kosařová, která ví jak zvládnout nejen "bábovky", ale i ty bouřliváky. Díky ní se i my už nějaký čas doslova těšíme na ošetření a nemůžeme dospat, když jdeme na prevenci. Pro nás je tota nejlepší paní doktorka!

Dr.Kosařová má obrovskou trpělivost při ošetřování dětí. Se synem jsem u naší bývalé rodinné zubařky neměla šanci, stav jeho chrupu se zhoršoval. Profesionálně, zcela odlišným přístupem pí.Kosařové se podařilo vše spravit, dostali jsme přesné pokyny, jak dál postupovat, jak správně čistit zuby a vše o potřebné prevenci,rodič má možnost přímo sledovat práci lékařky,
obdivuji její koncentrovanost, i když po dobu téměř celého ošetřování drnčel v ambulanci telefon, sestra spolupracovala s pí.doktorkou. Vysoká spokojenost!