Ordinace vnitřního lékařství
Březová 341/342, Dobřichovice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nedoporučuji.paní Dr umí tak odebrat krev,napsat léky a tot vše,při kontrole když si člověk stěžuje že se nic nelepší,mi bylo odpovězeno--když se chcete léčit tak běžte do Motola.jediné co jí zajímá nejvíce a co Vám mile řekne je to že poprosí o třicet korun.takže už ani náhodou

Pani doktorka zvladla nabrat krev a odeslat na testy. Nic vic, nic min. Ocekavany medicinsky presah mimo vlastni obor (nebo nabirani krve) se nekonal. Na konkretni dotazy odpovidala lidova moudra horsi kvality nezli rozumne uvazujici nelekar. Zaroven si neumim vysvetlit jeji navrh, ze bych se pro vysledky zastavil osobne (coz jsem neudelal, zatelefonoval a tech pet slov jsme na dalku take zvladli).

K paní doktorce by šel dvakrát jen bloud: plná čekárna, prázdná ordinace, ač jsem byla objednána na určitou hodinu, tak mě bez omluvy a vysvětlení nechala čekat 40 minut... pak měla připravenou špatnou kartu a výsledky vyšetření z krve neměla vůbec, když jsem přišla do ordinace, tak se na mě ani nepodívala... Nevím, jaký je Dr. Bílková lékař, ale v přístupu k pacientům je zaseknutá v minulém století: "Já jsem lékař a kdo je víc".

Má velmi dobrý přístup k pacientům a zájem vyléčit, ne jenom léčit.

Mudr. Šárka Bílková, internista Dobřichovice, velmi příjemná, ochotná, starostlivá lékařka, na kterou je možno se obrátit v kteroukoliv hodinu. Je příkladem pro ostatní lékaře a já děkuji za její vstřícnost.
Dana Hejtmánková

Nikomu nedoporučuji!!!!! Paní doktorka si plete diagnozy a píše léky na co se jí hodí.

Velmi příjemný a starostlivý lékař. Má zájem o pacienty a dokonce jim i sama volá, pokud je nějaký problém.

NEDOPORUČUJI! neochota posílat pacienta na dodatečná vyšetření nutná k určení správné diagnozy, nesprávná diagnóza, předepisování léku bez nutných vyšetření, špatné chování k pacientům, v ordinaci jednou za dva týdny i přes ordinační hodiny které má každý den, odmítla napsat doporučení jinam i přes neschopnost správně vyšetřit pacienta sama.