Šárka Bílková, internista Dobřichovice

MUDr. Šárka Bílková

Uložit

Internista Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Březová 341/342, Dobřichovice
Ordinace vnitřního lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Nedoporučuji.paní Dr umí tak odebrat krev,napsat léky a tot vše,při kontrole když si člověk stěžuje že se nic nelepší,mi bylo odpovězeno--když se chcete léčit tak běžte do Motola.jediné co jí zajímá nejvíce a co Vám mile řekne je to že poprosí o třicet korun.takže už ani náhodou


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka zvladla nabrat krev a odeslat na testy. Nic vic, nic min. Ocekavany medicinsky presah mimo vlastni obor (nebo nabirani krve) se nekonal. Na konkretni dotazy odpovidala lidova moudra horsi kvality nezli rozumne uvazujici nelekar. Zaroven si neumim vysvetlit jeji navrh, ze bych se pro vysledky zastavil osobne (coz jsem neudelal, zatelefonoval a tech pet slov jsme na dalku take zvladli).


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce by šel dvakrát jen bloud: plná čekárna, prázdná ordinace, ač jsem byla objednána na určitou hodinu, tak mě bez omluvy a vysvětlení nechala čekat 40 minut... pak měla připravenou špatnou kartu a výsledky vyšetření z krve neměla vůbec, když jsem přišla do ordinace, tak se na mě ani nepodívala... Nevím, jaký je Dr. Bílková lékař, ale v přístupu k pacientům je zaseknutá v minulém století: "Já jsem lékař a kdo je víc".


P
Ověřeny pacient

Má velmi dobrý přístup k pacientům a zájem vyléčit, ne jenom léčit.


Mudr. Šárka Bílková, internista Dobřichovice, velmi příjemná, ochotná, starostlivá lékařka, na kterou je možno se obrátit v kteroukoliv hodinu. Je příkladem pro ostatní lékaře a já děkuji za její vstřícnost.
Dana Hejtmánková


Ověřeny pacient

Nikomu nedoporučuji!!!!! Paní doktorka si plete diagnozy a píše léky na co se jí hodí.


Velmi příjemný a starostlivý lékař. Má zájem o pacienty a dokonce jim i sama volá, pokud je nějaký problém.


Ověřeny pacient

NEDOPORUČUJI! neochota posílat pacienta na dodatečná vyšetření nutná k určení správné diagnozy, nesprávná diagnóza, předepisování léku bez nutných vyšetření, špatné chování k pacientům, v ordinaci jednou za dva týdny i přes ordinační hodiny které má každý den, odmítla napsat doporučení jinam i přes neschopnost správně vyšetřit pacienta sama.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti