Privátní stomatolog
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín

Bohužel musím přidat negativní názor. Paní doktorka jednala velmi necitlivě a od té doby, co jsem tam poprvé byla mě bolí i zuby, které mne předtím nebolely. Nevím, jestli zapoměla, nebo nevede injekce na umrtvení, ale při mé návštěvě to vypadalo, jako by se vyžívala na brutalitě vůči novému pacientovi. Vrtala, plombovala co našla, ani mi to neřekla předem. Natož tak, aby popisovala, co v určitý moment právě dělá. Změnila jsem lékařku z důvodu stěhování. Předtím jsem měla skvělou zubařku, ke které jsem chodila tak ráda, že jsem se s nadhledem řečeno těšila. Vždycky s citem pracoval a říkala, co zrovna dělá, na konci mi i vysvětlila, proč bylo třeba udělat, co udělala a vždy byůla velice ochotná a příjemná. Tato paní doktorka je úplný opak, měla velmi necitlivý přístup a ukázala mi, co to je, když se člověk bojí zubaře a třepe se bolestí nejen u ní v křesle, ale ještě pěkně dlouho po opuštění ordinace. Nejsem v žádném případě typ člověka, který si stěžuje a stále se mu něco nelíbí, ale tato zkušenost mne tak zasáhla, že toto napsat prostě musím. Hledám si nového zubaře, ba dokonce uvažuji, že se vrátím ke svém původním, i za cenu, že budu dojíždět dál, než bych musela. Jediné, co bych této paní zubařce pochválila je to, že se u ní chodí do ordinace na čas a zbytečně se dlouho nečeká. To je jediné pozitivní, co jsem tam zažila.

Se vším níže uvedeným souhlasím. Paní MUDr. Vodičková je pečlivá, vstřícná a po všech stránkách profesionální. Podobně bych taky vyzdvihnul práci sestřičky. Takže jen samá děkuji!

Skvělá a obětavá lékařka s úžasnými zkušenostmi, moc šikovná. Vztah k pacientům vynikající, zejména od té doby, co je privátní lékařkou.

Neznám lepší. Velmi doporučuji.

Skvělá zubařka s výborným přístupem k pacientům. Je velmi důsledná, komunikativní.

paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná, vždy dobře poradí. Jako lékař mi maximálně vyhovuje! Mohu všem jen doporučit.

Jsem velmi spokojen.

Je v pohodě.

Vyhovuje mi jako člověk i jako lékař - stomatolog. Je odborníkem, který si dovede poradit i v nepříjemných sitacích a pacienta zbytečně netrápí. Nikdy jsem s ní neměla problém.