Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Ten nejhorší doktor jakého jsme kdy potkala. Vše za něj udělala sestra; on pouze napsal zprávu. K synovi (8let) se choval neempaticky a hrubě. Bez absolutního vysvětlení či jakéhokoliv zájmu. Opravdu VELIKÁ, VELIKÁ ostuda!

L
Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Mudr Zapletal je jistě odborník, ale je naprosto nevhodný lékař pro děti. Nemluví, nevysvětlí, nepoužil anestezii. Koná bez jakéhokoli varování nebo psychických příprav. Dcera je velice traumatizovaná. Další péči jsme přesunuly na polikliniku v Litovli. Úžasný pan Mudr. XXXX i se sestrou andělé, kteří razí heslo, že chirurgie nebolí. Maminky, vyhněte se velkým obloukem.

J
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Vyhněte se tomuto doktorovi velkým obloukem. Nevyléčil za tři měsíce banální věc a následně museli zachraňovat končetinu ve Fakultní nemocnici v Olomouci.


H
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika SPEA

U MUDr. Rozsívala jsem byla poprvé v úterý a dnes 22.2.2018 na převazu. Pan doktor byl moc milý, ohleduplný, empatický, zkrátka jedním slovem skvělý lékař. Velmi ráda budu pacientkou takového lékaře. A bonus k tomu milá, usměvavá a příjemná sestřička.
Pane doktore moc děkuji a doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti