Zubotechna s.r.o., zubní laboratoř
Sokolská tř. 51/1944, Ostrava

Praktický lékař stomatolog
Denisova 2, Ostrava

pan doktor mi nouzově trhal zub moudrosti.Čekal jsem horor,ale zvládnul to elegantně za pár minut.Klobouk
dolu před takovým odborníkem.

Příjemné a vlídné jednání, super péče rozhodně bych neměnila.Pan doktor je velice prijemný, sestrička taktéž. Moc moc děkuju! Vděčná pacientka Bety.

Pan doktor a taky sestřička jsou velmi milí lidé a na návštěvu na křesle se těším a pokaždé odcházím s dobrým pocitem..

Dobrý doktor, chodíme k němu celá rodina, příjemná komunikace.

super zubař..umí uklidnit + hlavně bezbolestná péče

také pana doktora navštěvuje celá má rodina a jsme maximálně spokojeni, codím k němu už odmalička, a nikdy jsem neřvala... :-)

Pan doktor je velký specialista v oboru paradontologie,velice mi pomohl a vyřešil problém se kterým jsem přišla. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat.
Takových doktorů je velmi málo.Ochotných a hodných doktorů je málo.A on je jeden z nich.
Děkuji, pane doktore za Vaši péči.
pacientka

Pan doktor je výborný parodontolog a odborník ve svém oboru.
Jsem velice ráda, že pečuje o můj chrup. Opravdu velice lidský přístup. Vysvětlí pacientům problém, popř. odešle k dent. hygienistce, alespoň vím, jak se mám o zuby starat, jak čistit, jaký kartáček koupit atd. Prostě, není mu jedno, že pacient chudák tápe a neví proč vznikl daný problém. V zahraničí by se takový doktor platil zlatem.
A jeho sestřička-super.
Děkuji Vám pane doktore!
pacientka

je fakt dobrej

Lékař snaživý a dle mého názoru pečlivý.Ale výtku bych měla a to z toho důvodu,že pokud si pacient sedá do křesla a lékař se chystá vykonat zákrok,měl by pacient znát přesnou hodnotu zákroku.Je děsivé,když zjistíte před odchodem z ordinace kolik si pan doktor naúčtoval bez předchozího upozornění.Věřím,že si všichni jimž záleží na chrupu hodnotíme lékaře,ale chtělo by to trochu přímější přístup.Pan doktor se rozhoduje pacientovi sice rychle odpomoci od všech neduhů,ale pacient už s odsavačkou v ústech a znecitlivělým rtem nemůže odsouhlasit,že je připraven zaplatit další tisíce,když ho lékař ani o tomto dopředu nespraví a komunikuje pouze o přípravě se sestrou...