MUDr. Romana Zoubelová

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Mandysova 1434, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka vrtá zdravé zuby, naopak kazům se příliš nevěnuje. Plomby od ní jsou velmi nekvalitní. Nová paní zubařka nestačla zírat, co mám v ústech za šílenosti. Její přeslazené jednání ve mně už v dětství vzbuzovalo hrůzu. Nastavení uštípnutého zubu dopadlo katastrofálně. NEDOPORUČUJI.

Bohužel lituji, že jsem takovou dobu chodila k této zubařce, sice doba objednání byla téměř na druhý den, ale poté co jsem přešla k jinému zubaři, zjistil, že mám téměř pod všemi plombami kaz, který se vesele šířil dal, jelikož zub nebyl dostatečně vyvrtán.....znám několik dalších lidí se stejnou zkušeností. Sice od pani paní doktorky nikdy zakrok nebolel, ale dopadlo to tak, že mám nyni zuby po opravení vyvrtané až na dřeň. Takže přidávám velice negativni hodnocení a doufám, že další lidé neskončí jako já.

Paní zubařka je ta nejpečlivější lékařka,jakou znám.Je hodná,příjemná,vždy mi vše perfektně vysvětlí.Když jsem přešla k této zubařce,zachránila mi 3 zuby a všechny její práce jsou vždy provedeny na výbornou.Bravurně zvládá i velice těžké výkony.

VŘELE DOPORUČUJI!A to všem jakékoliv věkové kategorie.

Chtěl bych se zde vyjádřit k názorům na zubní lékařku.K této paní doktorce chodím já i moje přítelkyně několik let.Vždy jsme byli velmi spokojeni,paní doktorka mi zachránila dva zuby,které mi předchozí zubní lékař téměř zničil.Nesouhlasím s tím,že by v této ordinaci byli drahé plomby nebo neodborná a nešetrná práce!!Vždy jsma seznámeni velmi pečlivě s postupem léčby,jsou nám nabídnuty varianty a ceny jsou zde velmi rozumné.Několikrát jsme byli překvapeni,že tak pečlivě se dají dělat plomby na pojišŤovnu.Navíc paní doktorka při bolestivých zákrocích vždy dává injekci.Jsme velmi,velmi spokojeni.Nikdy jsem tam nešel se sebemenším strachem ani když mi plnili zubní kanálky,nic po výkonu nebolelo,plomba perfektně sedí.Zde jsem se téměř uplně zbavil strachu ze zubaře.

Pani doktorka to opravdu umi s detmi.Diky ni se nase deti nikdy nebaly jit na kontrolu a maji zdrave zuby,stejne tak jako my.Jsme moc spokojeni,nikdy jsme s pi.doktorkou nemeli zadny problem.Vrele doporucujeme vsem!

Paní doktorka ošetřuje mě i celou mou rodinu a všichni jsme nadmíru spokojeni,vždy. Mohu jen doporučit!

Ordinaci paní doktorky navštěvuji již 17let,od raného dětství. Mám chrup ve výborném stavu,zásluhou paní doktorky. Je milá,ochotná,pracovitá a hlavně šikovná! Vždy vše zvládne na výbornou.

Jelikož sama studuji lékařskou fakultu vidím,že je pí.doktorka opravdový znalec a odborník ve svém oboru,a velmi ji obdivuji.Opravdu mě pobuřují názory laiků a neználků,kteří tvrdí,že paní doktorka není odborník,ba dokonce že nezvládá svou práci.Je vidět,že tito lidé absolutně neví,o čem je v medicíně řeč.A mám opět a bohužel pocit,že u těchto lidí spíše převládá závist.A to je mi k smíchu.

Málokteré ženě se podaří to,co paní doktorce.

Bohužel musím dát za pravdu všem negativním příspěvkům. Chodím k paní doktorce už léta, ale zatím jsem větší problém neměla. Takže její pověstná neodbornost, které jsem nevěřila, se nemohla ukázat. Vidím to až ted, když mám problém a když se chci na něco zeptat víc, evidentně ji mé otázky obtěžují. Vážně uvažuji o změně zubaře, ale nevím, jestli najdu nějakého fajn zubaře, který bere pacienty. To je dnes problém. Někdy mám sto chutí paní "přeslazené" říct pár upřímných slov, ale zatím bohužel musím držet hubu a krok.....bůh ví, jak bych dopadl při při dalším problému. Sestru má fajn, milou a snad i schopnou.

Ochotná, důsledná, v celku můžem dopotučit
plachta

Chodila jsem k této zubařce několik let,vždy bylo vše v pořádku občas jen malý kaz... Letos v lednu jsem změnila zubařku a ta se zhrozila-několik hlubokých kazů,plomby odflálnuté(prý to nejsou plomby,ale hroudy amalgámu).A stejně "spravené" zuby má od ní i moje dcera.Nedejte na sladké úsměvy a prchněte, dokud je čas.