Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o.

Vynikající, lidský, profesionální a moderní lékař s krásnou moderní ordinací vybavenou mimo jiné i nejmodernějším EKG. Takto má vypadat lékař 21. století, velmi pečlivý, svědomitý, objednanou návštěvu připomene ještě den předem prostřednictvím e-mailu, výsledky posílá přímo do e-mailu. U něho nestrávíte 2-3 hodinovým čekáním v čekárně, u něho vše funguje tak, jak má. Nabízí též přípravky čínské medicíny, ale nikomu je nenutí, vše záleží na pacientovi. Jsem ráda, že jsem našla tak profesionálního a příjemného lékaře.

Haškova 783, Velké Přílepy
Přílepská ordinace spol. s r. o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 5 Více

Test crp kapky krve z prstu k odlišení virové či bakteriální infekce (od 100 kč)

Prohlídka na žádost zaměstnavatele (500 Kč)

Prohlídka pro vydání či rozšíření řidičského průkazu (od 300 kč) + 20 Více

Prohlídka pro prodloužení řidičského průkazu po dovršení věku 65ti let (300 Kč)

Prohlídka pro vydání zbrojního průkazu (600 Kč)

Prohlídka pro rozšíření či prodloužení zbrojního průkazu (500 Kč)

"Komplexní péče, individuální přístup." Ve naší praxi využíváme kromě klasické medicíny i doplňkovou léčbu pomoci bylin, akupunktury a dietetiky dl...

• osteoporóza
  • angína / bolest v krku
  • borelióza / Lyme nemoc

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o.

Velice erudovaný, laskavý lékař, ochotný pomoci, vřele doporučuji, přecházíme do jeho péče celá rodina. A mimo jiné...má skvělou sestřičku :)). Mgr. Hana Johanisová, Únetice,Praha-západ.

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Skvělý lékař s lidským přístupem a velkým srdcem, který se snaží na základě svých znalostí a zkušeností nabídnout pacientovi to nejlepší řešení.
Jen potvrzením shora uvedeného je fakt, že mě s úsměvem na tváři vyšetřil i mimo svojí ordinační dobu, kdy jsem přijela nedopatřením dvě hodiny před jejím začátkem a pan doktor odložil jinou započatou práci.
Vždy jsem hledala lékaře, který bude umět propojit "východní" a "západní" medicínu, a v panu doktorovi Schwarzovi jsem jej našla.
Pan doktor je velmi pohotový v elektronické komunikaci. Na e-mailové dotazy jsem pokaždé obdržela rychlou odpověď.
V případě, že jsem cestovala do zahraničí, pan doktor pro mě s přehledem zajistil veškeré očkovací látky.
Na pacientovi se nesnaží vydělat - očkovací látky a léčiva nabídne za nejnižší možnou cenu.
Konečně musím též zmínit možnost elektronického objednání a v důsledku toho nulové čekání v příjemné, oddechové místnosti s čajem.:-)
Jsem velmi ráda, že jsem našla takového praktického lékaře. Mohu jen doporučit.;-)

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Skvělý a hlavně lidský pan doktor!! Jsem velmi ráda, že jsem na něj dostala doporučení.
Pomocí čínské medicíny, kterou kombinuje, se mi podařilo konečně uzdravit, z ročního neustále se vracejícího zánětu močových cest. Nepošle Vás podle části těla, kde máte obtíže, na jiné oddělení, ale snaží se anamnézou a rozhovorem přijít na to, kde je problém. Vše se vším totiž souvisí a i když to občas sami víme, potřebujeme to slyšet z úst někoho nezúčastněného. Vřele doporučuji!!! :)

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Skvělý doktor! Velice doporučuji! Příjemná komunikace a individuální přístup. Velice se mi libi, ze muže doporučit a poradit jak ohledně tradičního způsobu léčby, tak i alternativního (zatím netradiční na zapade) : čínská medicína, zdravá vyziva,..
Всегда приятно, когда в чужой стране можно найти человека, который говорит на твоём языке, особенно когда это касается здоровья и лечения. Становится как-то спокойней. А когда этот ваш доктор не только говорит на вашем родном языке, но и замечательный доктор сам по себе - вдвойне приятней:) так что могу только посоветовать!
Светлана

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Přílepská ordinace je perfektně připravená stejně jako její doktor Schwarz. K pacientům přistupuje citlivě, vždy všechno do detailu vysvětlí, žádnou informaci od pacienta nepovažuje za bezvýznamnou. Využívá navíc moderní technologie a tím leckomu usnadní cestu a tím pádem ušetří i čas. Předností pana doktora je vlídnost, vstřícnost a zároveň profesionalita. Určitě doporučuji všemi deseti!!!

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

MUDr. Rodion Schwarz - чуйний, охайний та порядний лікар, грамотний та уважний. Вже наступного дня після дзвінка лікар виділив для мене час. Була на огляді для отримання довідки до університету. Відчула на собі відповідальний підхід до паціента та професіоналізм. Крім того, в приймальні панує затишна атмосфера, що не може не подобатись. Рекомендую без вагань і сумніву.

Дуже раді, що знайшли такого хорошого сімейного лікаря, терапевта:
професіоналізм та індивідуальний підхід;
орієнтація на "м'яке" лікування (на кшталт травами чи гомеопатичними препаратами);
розумний, уважний та з позитивним настроєм :);
приймальня має усе необхідне і, водночас, з домашньою атмосферою.
Безумовно радимо!

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Mladý, milý, velmi empatický, vždy usměvavý pan doktor. Otevřen jakékoliv komunikaci, rád vše vysvětlí. Možnost online objednání, bez toho, aby člověk musel zdlouhavě čekat, je příjemným bonusem k tomu všemu. Útulně vybavená čekárna, kde je možnost i osvěžení v podobě čaje. Velmi dobře dokáže komunikovat i se stařšími lidmi - moje babička si ho zamilovala díky jeho vlídnému a klidnému přístupu. Doktor na svém místě.

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Naprosto úžasný doktor, který hned ve dveřích nepředepisuje na všechno antibiotika. Skvělý přístup, empatie, profesionalita, smysl pro humor. :-)

Objednání online na konkrétní datum a čas

1 Kč

Test crp kapky krve z prstu k odlišení virové či bakteriální infekce

Prohlídka na žádost zaměstnavatele

500 Kč

Prohlídka pro vydání či rozšíření řidičského průkazu

od 300 kč

od 300 kč

Prohlídka pro prodloužení řidičského průkazu po dovršení věku 65ti let

300 Kč

Prohlídka pro vydání zbrojního průkazu

600 Kč

600 Kč

Prohlídka pro rozšíření či prodloužení zbrojního průkazu

500 Kč

Prohlídka pro potvrzení způsobilosti ke sportovní činnosti

od 200 kč

Prohlídka pro vystavení zdravotního průkazu v potravinářství

200 Kč

Prohlídka pro potvrzení přihlášky ke studiu na vysoké škole

od 100 kč

Předoperační vyšetření na žádost pacienta - plastické a kosmetické operace, lázně hrazené pacientem apod

od 400 kč

od 400 kč

Vyplnění komerčního formuláře (pojistka, bolestné, oznámení úrazu)

od 200 kč

Aplikace očkovací látky nehrazené pojišťovnou

od 1 kč

Ekg s vyhodnocením na vyžádání pacienta

300 Kč

Test na okultní krvácení na žádost pacienta

200 Kč

Zjištění hladiny cukru v krvi na žádost pacienta s konzultací výsledku

100 Kč

100 Kč

Laboratorní vyšetření na žádost pacienta

Výpis z dokumentace

200 Kč

Očkovací vakcíny (info v ordinaci)

24-hodinová monitorace krevního tlaku

Zaslání e-receptu na mail

Kontrola interakce braných léčiv

od 1 kč

Doplňková léčba pomoci tradiční čínské medicíny

od 600 kč

od 600 kč

Светлана

Дуже раді, що знайшли такого хорошого сімейного лікаря, терапевта:
професіоналізм та індивідуальний підхід;
розумний, уважний та з позитивним настроєм :);
приймальня має усе необхідне і, водночас, з домашньою атмосферою.
Безумовно радимо!

• osteoporóza