24-hodinová monitorace krevního tlaku • 200 Kč

Od 200 Kč

1 Kč

100 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

"Komplexní péče, individuální přístup."

Ve naší praxi využíváme kromě klasické medicíny i doplňkovou léčbu pomoci bylin, akupunktury a ...

• všeobecný praktický lékař
  • čínská medicína
  • plastická chirurgie
Zobrazit více

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o. Objednání online na konkrétní datum a čas

Ještě se mi nestalo, že bych přišla do nějaké ordinace a měla jsem vždy pocit, co tam "dělám". Pan doktor byl příjemný snad jen když mě přijímal, není potřeba utvrzoval člověka v nevědomosti ale naopak, že je vše v pořádku a i zopakovat věci. Příjde mi, že je pan doktor unavený a měl by se věnovat nějaké vědecké práci a omezit kontakt s pacienty.

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o. Jiný

Pan doktor je vstřícný, empatický, pečlivý a své práci rozumí. A to mohu posoudit nejen jako pacientka, ale i jako zdravotní sestra. Pan doktor se věnuje i pacientům po Covidu, které spousta ostatních lékařů odbývají. Od pana doktora v slzách určitě nepůjdete.
Panu doktorovi tímto děkuji a doporučuji ho, kde mohu.

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o. Jiný

Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen.

K panu doktorovi jsem se přeregistrovala teprve nedávno, zejména kvůli dlouhodobé nespokojenosti s mou předchozí praktickou lékařkou (nejen postupy, ale také vůbec možnosti se do ordinace dovolat, nedej bože dostat osobně) a také kvůli post-covidovému syndromu.

Díky péči Přílepské ordinace se již po pár týdnech velmi zlepšil můj zdravotní stav, nejen příznaky po covidu. Ale díky pečlivé vstupní prohlídce a otevřeným diskuzím jsme vysadili i dlouhodobě užívané léky a nahradili je vhodnějšími pro mou osobu, s krátkodobým účinkem - nikoli 48hodinovým. Mám za sebou 4 Multivitamínové infúze (+ Vitamín C a minerály) a rozhodně doporučuji všem, kteří prodělali Covid, nebo jiné závažnější onemocnění, které tělu vezme sílu (i celkově pokud se cítíte unaveni a podobně, může to být nedostatkem těchto látek v těle, ale každopádně to dodá tělu sílu bojovat).

Reakce organismu je opravdu rychlá a neuvěřitelná, aplikací do žíly se mi již po druhé aplikaci po 3 měsících od covidu vrátila menstruace. Předtím jsem měsíce polykala vitamíny (všechny možné), ale zažívací trakt to zkrátka nepojímal.

Nyní mám před sebou bylinnou kúru (čaje 2x denně na 4 týdny). Čínská medicína má mnohem starší základ a je prověřená opravdu desítkami generací. Přírodní přípravky byly kdysi to jediné, co lidé měli a používali.

Sama jsem se už léta zajímala o alternativní léčbu a celostní medicínu (přístup k člověku jako celku, nikoli pouze řešení následku, ale i příčiny, včetně těch psychických).

Pana doktora i sestřičku mohu vřele doporučit všem. Zejména těm, se kterými si "normální doktoři" neví rady. Ale hlavně těm, kteří sami o sobě začínají přemýšlet jinak a více do hloubky a nečekají pouze na spásu v podobě pilulek, které jim lékař předepíše.

On-line objednávací systém Emmy je úžasným bonusem, který ulehčuje proces. Nakliknu co potřebuji, vyberu si termín. Žádné dovolávání se hodiny a hodiny do ordinace.

Samotná ordinace má příjemné prostředí, krásné, čisté, moderní, s příjemnou energií. Navíc 2 čekárny - pro nemocné a zdravé (viděla jsem poprvé v životě).

Vřele doporučuji a děkuji.

MUDr. Rodion Schwarz

Děkujeme za krásnou recenzi a přejeme pevné zdraví i nadále. Za kolektiv ordinace MUDr. Schwarz

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o. Laboratorní vyšetření na žádost pacienta

Dlouhodobě jsme s manželem velice spokojeni. Pan doktor je velie ochotny pomoci ve všech případech od očkování do tropických destinací po potřebnou péči. Vnímáme pana doktora jako našeho rodinného lékaře. Sesřička je velice mílá a šikovná, pomnoha zkušenostech první, kdo našel moji neviditelnou žíli napoprvé :-)). děkujeme

MUDr. Rodion Schwarz

Pana doktora doporučuji. Jsem u něj krátce, díky jeho pečlivosti mi našel důvod zdravotních problémů, které jsem řešila několik let. Pan doktor je velmi milý a empatický. Doporučuje i alternativní způsoby léčby což mi velmi vyhovuje. Ordinace funguje skvěle se systémem objednávání online. Kdo hledá lékaře s celostním pohledem na člověka - bude zde jistě spokojen.

V době, kdy jsem navštěvovala tohoto lékaře mě trápily různé obtíže, hlavně bolest hlavy. Přílepská ordinace vypadala příjemně, v čekárně byl vždy připravený čaj pro pacienty, sestřičky byly velmi milé. Ale když jsem si po několikáté stěžovala na bolesti hlavy, pan doktor mě poslal pryč ať si najdu jiného lékaře. To jsem také udělala a po nějaké době se zjistilo, že mám lymskou boreliózu, tu mi pan doktor nikdy nevyšetřoval. Není však jediný lékař, kterého tato nemoc nezajímá. Ačkoli borelióza spadá pod praktického lékaře, musela jsem kvůli ní několikrát do nemocnice, které jsou teď navíc přetížené Covidem. Proto bych si přála, aby se o ní lékaři více zajímali, u nás je jí nakaženo až 20% klíšťat a mezi dětmi je také velmi rozšířená.

Tak trochu jiná ordinace, tak bych shrnul svůj pozitivní zážitek.
Už u vstupu pochopíte, že jste se ocitli v "up to date" (součastnost) ordinaci. Prostory jsou příjemní už v čekárně, trochu do stylu čajovky, byť stále udržuje profesionální prostředí zdravotnického zařízení. Naprostý technologický šok je terminál se čtečkou kartičky pojištěnce, kterou vližíte a zvolíte druh návštěvy. Také silně nadstandardní, byť z mého pohledu opět naprosto současnické řešení je online objednání termínu a rovnou vidíte, kdy má doktor volno. Bože, proč je to stále ojedinělé?! Bravo. Proces návštevy, komunikace, vybavenost, jednání jak sestry tak doktora na nejvyšší úrovni i empatie. Jsem nadšený, že jsem objevil tuto ordinaci.

MUDr. Rodion Schwarz

Za celý tým děkuji za krásné ocenění naší práce a snahy o zlepšení českého zdravotnictví. Dr. Schwarz

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o. Alergie, kožní problémy

Tímto bych ráda poděkovala panu doktorovi a jeho týmu, jmenovitě paní Radce Jiruškové, za jejich profesionální přístup a léčbu. Sama tíhnu spíše k tradiční čínské medicíně, proto mi společně citlivě nastavili léčbu na přírodní bázi v kombinaci s akupunkturou, díky čemuž jsem teď na jaře prakticky bez alergických příznaků. Velmi také oceňuji jejich lidský přístup, ochotu, snahu řešit samotný problém (ne jen důsledky) a časovou flexibilitu. Dle mého názoru, takto vypadá moderní lékařská ordinace.

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o.

Vynikající, lidský, profesionální a moderní lékař s krásnou moderní ordinací vybavenou mimo jiné i nejmodernějším EKG. Takto má vypadat lékař 21. století, velmi pečlivý, svědomitý, objednanou návštěvu připomene ještě den předem prostřednictvím e-mailu, výsledky posílá přímo do e-mailu. U něho nestrávíte 2-3 hodinovým čekáním v čekárně, u něho vše funguje tak, jak má. Nabízí též přípravky čínské medicíny, ale nikomu je nenutí, vše záleží na pacientovi. Jsem ráda, že jsem našla tak profesionálního a příjemného lékaře.
Jana Váchová