Haškova 783, Velké Přílepy
Přílepská ordinace spol. s r. o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 5 Více

24-hodinová monitorace krevního tlaku • 200 Kč

Aplikace očkovací látky nehrazené pojišťovnou • od 1 kč

Doplňková léčba pomoci tradiční čínské medicíny • od 600 kč +20 Více

EKG s vyhodnocením na vyžádání pacienta • 300 Kč

Kontrola interakce braných léčiv • od 1 kč

Laboratorní vyšetření na žádost pacienta • od 100 kč

"Komplexní péče, individuální přístup." Ve naší praxi využíváme kromě klasické medicíny i doplňkovou léčbu pomoci bylin, akupunktury a dietetiky dl...

• osteoporóza
  • angína / bolest v krku
  • borelióza / Lyme nemoc

24-hodinová monitorace krevního tlaku

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Aplikace očkovací látky nehrazené pojišťovnou

od 1 kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Doplňková léčba pomoci tradiční čínské medicíny

od 600 kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

EKG s vyhodnocením na vyžádání pacienta

300 Kč

Kontrola interakce braných léčiv

od 1 kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Laboratorní vyšetření na žádost pacienta

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Objednání online na konkrétní datum a čas

1 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Očkovací vakcíny (info v ordinaci)

Prohlídka na žádost zaměstnavatele

500 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Prohlídka pro potvrzení přihlášky ke studiu na vysoké škole

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Prohlídka pro potvrzení způsobilosti ke sportovní činnosti

od 200 kč

Prohlídka pro prodloužení řidičského průkazu po dovršení věku 65ti let

300 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Prohlídka pro rozšíření či prodloužení zbrojního průkazu

500 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Prohlídka pro vydání zbrojního průkazu

600 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Prohlídka pro vydání či rozšíření řidičského průkazu

od 300 kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Prohlídka pro vystavení zdravotního průkazu v potravinářství

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Předoperační vyšetření na žádost pacienta - plastické a kosmetické operace, lázně hrazené pacientem apod

od 400 kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Test CRP kapky krve z prstu k odlišení virové či bakteriální infekce

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Test na okultní krvácení na žádost pacienta

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Vyplnění komerčního formuláře (pojistka, bolestné, oznámení úrazu)

od 200 kč

Výpis z dokumentace

Zaslání e-receptu na mail

1 Kč

Přílepská ordinace spol. s r. o.

Zjištění hladiny cukru v krvi na žádost pacienta s konzultací výsledku

100 Kč

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o. Alergie, kožní problémy

Tímto bych ráda poděkovala panu doktorovi a jeho týmu, jmenovitě paní Radce Jiruškové, za jejich profesionální přístup a léčbu. Sama tíhnu spíše k tradiční čínské medicíně, proto mi společně citlivě nastavili léčbu na přírodní bázi v kombinaci s akupunkturou, díky čemuž jsem teď na jaře prakticky bez alergických příznaků. Velmi také oceňuji jejich lidský přístup, ochotu, snahu řešit samotný problém (ne jen důsledky) a časovou flexibilitu. Dle mého názoru, takto vypadá moderní lékařská ordinace.

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o.

Vynikající, lidský, profesionální a moderní lékař s krásnou moderní ordinací vybavenou mimo jiné i nejmodernějším EKG. Takto má vypadat lékař 21. století, velmi pečlivý, svědomitý, objednanou návštěvu připomene ještě den předem prostřednictvím e-mailu, výsledky posílá přímo do e-mailu. U něho nestrávíte 2-3 hodinovým čekáním v čekárně, u něho vše funguje tak, jak má. Nabízí též přípravky čínské medicíny, ale nikomu je nenutí, vše záleží na pacientovi. Jsem ráda, že jsem našla tak profesionálního a příjemného lékaře.
Jana Váchová

Umístění: Přílepská ordinace spol. s r. o.

Velice erudovaný, laskavý lékař, ochotný pomoci, vřele doporučuji, přecházíme do jeho péče celá rodina. A mimo jiné...má skvělou sestřičku :)). Mgr. Hana Johanisová, Únetice,Praha-západ.

Skvělý lékař s lidským přístupem a velkým srdcem, který se snaží na základě svých znalostí a zkušeností nabídnout pacientovi to nejlepší řešení.
Jen potvrzením shora uvedeného je fakt, že mě s úsměvem na tváři vyšetřil i mimo svojí ordinační dobu, kdy jsem přijela nedopatřením dvě hodiny před jejím začátkem a pan doktor odložil jinou započatou práci.
Vždy jsem hledala lékaře, který bude umět propojit "východní" a "západní" medicínu, a v panu doktorovi Schwarzovi jsem jej našla.
Pan doktor je velmi pohotový v elektronické komunikaci. Na e-mailové dotazy jsem pokaždé obdržela rychlou odpověď.
V případě, že jsem cestovala do zahraničí, pan doktor pro mě s přehledem zajistil veškeré očkovací látky.
Na pacientovi se nesnaží vydělat - očkovací látky a léčiva nabídne za nejnižší možnou cenu.
Konečně musím též zmínit možnost elektronického objednání a v důsledku toho nulové čekání v příjemné, oddechové místnosti s čajem.:-)
Jsem velmi ráda, že jsem našla takového praktického lékaře. Mohu jen doporučit.;-)

Skvělý a hlavně lidský pan doktor!! Jsem velmi ráda, že jsem na něj dostala doporučení.
Pomocí čínské medicíny, kterou kombinuje, se mi podařilo konečně uzdravit, z ročního neustále se vracejícího zánětu močových cest. Nepošle Vás podle části těla, kde máte obtíže, na jiné oddělení, ale snaží se anamnézou a rozhovorem přijít na to, kde je problém. Vše se vším totiž souvisí a i když to občas sami víme, potřebujeme to slyšet z úst někoho nezúčastněného. Vřele doporučuji!!! :)

Skvělý doktor! Velice doporučuji! Příjemná komunikace a individuální přístup. Velice se mi libi, ze muže doporučit a poradit jak ohledně tradičního způsobu léčby, tak i alternativního (zatím netradiční na zapade) : čínská medicína, zdravá vyziva,..
Всегда приятно, когда в чужой стране можно найти человека, который говорит на твоём языке, особенно когда это касается здоровья и лечения. Становится как-то спокойней. А когда этот ваш доктор не только говорит на вашем родном языке, но и замечательный доктор сам по себе - вдвойне приятней:) так что могу только посоветовать!
Светлана

Přílepská ordinace je perfektně připravená stejně jako její doktor Schwarz. K pacientům přistupuje citlivě, vždy všechno do detailu vysvětlí, žádnou informaci od pacienta nepovažuje za bezvýznamnou. Využívá navíc moderní technologie a tím leckomu usnadní cestu a tím pádem ušetří i čas. Předností pana doktora je vlídnost, vstřícnost a zároveň profesionalita. Určitě doporučuji všemi deseti!!!

MUDr. Rodion Schwarz - чуйний, охайний та порядний лікар, грамотний та уважний. Вже наступного дня після дзвінка лікар виділив для мене час. Була на огляді для отримання довідки до університету. Відчула на собі відповідальний підхід до паціента та професіоналізм. Крім того, в приймальні панує затишна атмосфера, що не може не подобатись. Рекомендую без вагань і сумніву.

Дуже раді, що знайшли такого хорошого сімейного лікаря, терапевта:
професіоналізм та індивідуальний підхід;
орієнтація на "м'яке" лікування (на кшталт травами чи гомеопатичними препаратами);
розумний, уважний та з позитивним настроєм :);
приймальня має усе необхідне і, водночас, з домашньою атмосферою.
Безумовно радимо!

Mladý, milý, velmi empatický, vždy usměvavý pan doktor. Otevřen jakékoliv komunikaci, rád vše vysvětlí. Možnost online objednání, bez toho, aby člověk musel zdlouhavě čekat, je příjemným bonusem k tomu všemu. Útulně vybavená čekárna, kde je možnost i osvěžení v podobě čaje. Velmi dobře dokáže komunikovat i se stařšími lidmi - moje babička si ho zamilovala díky jeho vlídnému a klidnému přístupu. Doktor na svém místě.

• osteoporóza
  • angína / bolest v krku