Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.
Kochova 2/1227, Havířov

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.
Alešova 1/591, Bohumín

Bohužel musím souhlasit, tento lékař opravdu není hoden nosit titul lékaře! Můj otec k němu docházel, trvale léčen léky, které se mohou užívat jen krátkou dobu!!! Můj otec bral léky několik let, což si nedovedu představit, jakou dobu tato léčba huntoval mému otci tělo! Na základě zhoršení stavu, kde neproběhlo žádné vyšetření a zjištění zdravotního stavu, otec přešel k jinému lékaři, který jen kroutil hlavou a otci trochu s léčbou pomohl a poslal ho na vyšetření, které proběhlo před pár dny a na základě toho mi dnes leží v nemocnici, stav není dobrý a já doufám, že se to bude jen zlepšovat a pokud ne, mám opravdu připravenou stížnost na toho jak Vy tady říkáte, skvělého pana doktora!!!!!

Pan doktor se hodně změnil. Stal se z něj arogantní doktor, který vede i půl hodinový telefonát, zatímco vy u něj v ordinaci čekáte a čekáte, až laskavě domluví a poté znovu telefonát. Jsem ráda, že jsem přešla k jinému lékaři. Také v papírech a zprávách mají chaos-mi sdělil můj nový doktor. Silně nedoporučuji tuto ordinaci.

Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů.

kdyby nebyl dobrý tak bych k němu nechodil,je to skutečně lékař vysokých kvalit svými odbornými a praktickými zkušenostmi,zkrátka umí léčit a to je super!!!!
Kuděla

Velmi dobrý lékař, jsem s ním maximálně spokojená, největší sympaták co znám, pokaždé má úsměv na tváří, nikdy jsem tam dlouho nečekala, ordinační hodiny má na inter. stránkách, jen je třeba umět na internetu si najít co potřebujete, sestra je super :-) Pokud pán doktor není v ordinaci, tak jezdí po pacientech a pokud má dovlenou, má snad na ní nárok i on :)

S panem doktorem jsem velice spokojen a nejen já ale i mi blízci, pro mne je to jediný lékař kterému plně důvěřují

Za mě velmi dobrý, jsem spokojená, empatický, ochotný. Jenom to čekání, i když je člověk objednaný.

S tímto lékařem jsem velmi spokojená, vždy mi na mé dotazy odpoví s maximální odborností a jeden z mála lékařu, který si udělá na pacienta čas.

spokojenost a hlavně odbornost ! ! !

Velmi skvělý lékař nemám sním žádné problémy vše zařídí a to nejen on sám ale především jeho zdravotní sestra sní jsem nad míru spokojen všechno vám udělá kdybych moch tak si vezmu za ženu.Jsem spokojený pacient.