MUDr. René Gregor

Habrová 302, Třinec

Míru 275, Třinec

Integrovaný sociální ústav, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Znala jsem ho z dob, kdy působil ještě na Sosně, výborný lékař, citlivý, empatický s opravdovou snahou pomoci. Co ted vím tak ordinuje jen jeden den v týdnu, což je pro pacienty velká škoda. Většího "machra" v oboru jsem nepoznala.

Velice dobrý doktor konečně mi pomohl vyřešit můj problém. doporučuji

Pan doktor René Gregor na mne zanechal jako odborník ten nejlepší dojem. Pracuje krom jiného také jako soudní znalec a při té příležitosti jsem byl před pár dny svědkem jeho vystoupení před Krajským soudem v Ostravě, kde se vyjadřoval k právě probíhající trestní věci, ve které silně pochybila původní znalkyně MUDr. Dana Skřontová, psychiatr z PL Opava, která hrubým způsobem překročila rozsah znaleckého oprávnění, když učinila závažné, navíc naprosto chybné, závěry v odvětví sexuologie, i když v té době nedisponovala sexuologickou atestací! Pan doktor Gregor zcela v souladu s odbornou literaturou a nejnovějšími poznatky z oboru sexuologie elegantně a s určitým nadhledem opravdového odborníka bláboly předchozí „znalkyně“ doslova „smetl ze stolu“. Bylo pro mne opravdovým zážitkem poslechnout si skutečného profesionála ve svém oboru!

Pana doktor René Gregora si hodně vážím. Pomáhá mi v mém nelehkém životě. Tohoto psychiatra bych rozhodně doporučila. Gabriela.

vynikající člověk hodně mi pomáhá v mém těžkém životě.Kdyby byli všichni lékaři jako on to je kapacita skvělý lákař.Doporučuji ho lidem,kteří mají psychické problémy.Gabka Turková

Velmi dobrý. Má dlouhodobou praxi a přesný odhad.

Prostě úžasný

Poznala jsem lepší.

Odborník s lidským přístupem?Odborník jistě je a vím,že si ho hodně lidí chválí,ale já tuto zkušenost bohužel nemám,spíš naopak.Asi mám smůlu.

Vysoká úroveň