I. chirurgická klinika, Fakultní nemocnice Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Není to zas tak dobrý lékař, mám s ním špatnou zkušenost.

Pan doktor mi v roce 2008 diagnostikoval Barettův jícen, tím způsobem, že když jsem měl zavedenou v jícnu sondu volal na sestry ať se jdou podívat, že něco takového ještě neviděl, že to je doslova "baret jak prase" dále se podivoval nad zvuky "říháním", které jsem při vyšetření vydával, říhal jsem jelikož se musí pouštět před sondu vzduch, aby byl jícen více průchodný. Na jeho vyšetření a do smrti nezapomenu jelikož jsem se poté psychycky zhroutil, odešel jsem k jinému lékaři, který mě léčil. S tím však pan doktor velice nesouhlasil a dal mi to náležitě najevo. Byl tak rozhněvaný, že veřejně kritizoval práci mého nového lékaře. Pan doktor je možná odborník, ale slovo takt, lékařská profesionalita a hlavně pochopení psychyky pacienta je mu cizí. Já se v jeho rukou cítil jako kus masa jdoucí na porážku. Panu doktorovi vděčím za své psychycké potíže nepřímo pak za rozvrácené manželství a život bez budoucnosti. Tak Vám pěkně děkuji pane doktore:-( .

Mám deset let refluxní chorobu jícnu, za sebou laparoskopickou operaci ve FN Homolka a taky dvě dakší reoperace ve FN Olomouc. V obou přípacech mne reoperoval MUDr. Aujeský. Práve jemu vděčím, že aktivně nadále sportuji a užívám naplno života. Barretův jícen patří mezi zánětlivá onemocnění jícnu. Jedná se o refluxní esofagitidu, jež je zapříčiněna jícnovou reflexní chorobou. MUDr. René Aujeský je DOKTOREM, který vypadá, chová se a přemýšlí jako žádný jiný DOKTOR, kterého jsem kdy potkal. Pro Aujeského je i humor nejlepší medicína a on udělá cokoli, aby se jeho pacienti smáli. A já se díky němu usmívám každý den. Můj DOKTOR je výborný lékař a profesionál.

MUDr. Aujeský mne operoval 3x a já nemohu jinak, než mu poděkovat za skvělou práci a lidský přístup.
Nechápu, o čem píše paní Semerádová níže, pokud pacient dodržuje doporučení lékaře a spolupracuje, nemá doktor důvod se k němu chovat špatně. A konkrétně pan doktor Aujeský byl ke mně vždy velice vstřícný a slušný, nemám nic, co bych mu vytkl. Ale 100 lidí - 100 názorů.
Já panu doktorovi velice děkuji a přeji hodně pracovních i životních úspěchů a hodně spokojených pacientů.
Mirek Vlček

Pan doktor mně operoval na brániční kýlu v březnu 2010 a jsem mu nesmírně zavázán. Skvělý operatér. Ještě jednou děkuji. Vladimír Sedlák, Ostrava

vyborny chirurg a clovek

Bezcitný, arogantní lékař. Po jeho vyšetření jsem skončila na psychiatrii a dodnes nesu následky jeho přístupu k pacientovi. Nikdy jsem se nepotkala s někým tak nadřazeným nad nemocného člověka!