Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

I. chirurgická klinika, Fakultní nemocnice Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Není to zas tak dobrý lékař, mám s ním špatnou zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Pan doktor mi v roce 2008 diagnostikoval Barettův jícen, tím způsobem, že když jsem měl zavedenou v jícnu sondu volal na sestry ať se jdou podívat, že něco takového ještě neviděl, že to je doslova "baret jak prase" dále se podivoval nad zvuky "říháním", které jsem při vyšetření vydával, říhal jsem jelikož se musí pouštět před sondu vzduch, aby byl jícen více průchodný. Na jeho vyšetření a do smrti nezapomenu jelikož jsem se poté psychycky zhroutil, odešel jsem k jinému lékaři, který mě léčil. S tím však pan doktor velice nesouhlasil a dal mi to náležitě najevo. Byl tak rozhněvaný, že veřejně kritizoval práci mého nového lékaře. Pan doktor je možná odborník, ale slovo takt, lékařská profesionalita a hlavně pochopení psychyky pacienta je mu cizí. Já se v jeho rukou cítil jako kus masa jdoucí na porážku. Panu doktorovi vděčím za své psychycké potíže nepřímo pak za rozvrácené manželství a život bez budoucnosti. Tak Vám pěkně děkuji pane doktore:-( .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Mám deset let refluxní chorobu jícnu, za sebou laparoskopickou operaci ve FN Homolka a taky dvě dakší reoperace ve FN Olomouc. V obou přípacech mne reoperoval MUDr. Aujeský. Práve jemu vděčím, že aktivně nadále sportuji a užívám naplno života. Barretův jícen patří mezi zánětlivá onemocnění jícnu. Jedná se o refluxní esofagitidu, jež je zapříčiněna jícnovou reflexní chorobou. MUDr. René Aujeský je DOKTOREM, který vypadá, chová se a přemýšlí jako žádný jiný DOKTOR, kterého jsem kdy potkal. Pro Aujeského je i humor nejlepší medicína a on udělá cokoli, aby se jeho pacienti smáli. A já se díky němu usmívám každý den. Můj DOKTOR je výborný lékař a profesionál.


M
Ověřený profil

MUDr. Aujeský mne operoval 3x a já nemohu jinak, než mu poděkovat za skvělou práci a lidský přístup.
Nechápu, o čem píše paní Semerádová níže, pokud pacient dodržuje doporučení lékaře a spolupracuje, nemá doktor důvod se k němu chovat špatně. A konkrétně pan doktor Aujeský byl ke mně vždy velice vstřícný a slušný, nemám nic, co bych mu vytkl. Ale 100 lidí - 100 názorů.
Já panu doktorovi velice děkuji a přeji hodně pracovních i životních úspěchů a hodně spokojených pacientů.
Mirek Vlček


Pan doktor mně operoval na brániční kýlu v březnu 2010 a jsem mu nesmírně zavázán. Skvělý operatér. Ještě jednou děkuji. Vladimír Sedlák, Ostrava


vyborny chirurg a clovek


Ověřený profil

Bezcitný, arogantní lékař. Po jeho vyšetření jsem skončila na psychiatrii a dodnes nesu následky jeho přístupu k pacientovi. Nikdy jsem se nepotkala s někým tak nadřazeným nad nemocného člověka!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu