Vratimovská, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Vždy pozitívně naladěná, vztřícná a odborně na výši.Po odchodu z ordinace člověk ví,že je v dobrých rukou a že diagnóza kterou určila je stoprocentní.Je profesionálem,ve svém oboru.Také její zdravotní sestra pí.Balátová,je velice lidská a příjemná.

Paní doktorka je nejen lékař těla ,ale i bolavé duše. Naše paní doktorka léčí obojí. Za to si jí nesmírně vážím. Děkuji.

Paní doktorce Týnové vděčím za hodně. Díky jejímu zásahu jsem se dostala včas do nemocnice,když jsem se v jedné z nejhorších chvil svého života sesypala. .Jak nerada chodím k doktorům,tak vždy do její ordinace jdu s naprostou důvěrou. Můj dík patří jak jí, tak i sestře Balatové.

člověk na pravém místě

Ochotná,sympatická když si neví rady, konzultuje s odborníkem, nebo pošle na další vyšetření.Mi.

Neznám lepší paní Doktorku,velmi vstřícná,zodpovědná a příjemná,stejně tak i sestra v ordinaci.Je to člověk na správném místě,profesně perfektní.Moc děkuji.Vaněček Libor.

Jsem velmi spokojen s lékařkou a její ordinaci.

Vyborna doktorka

výborná paní doktorka a ještě milejší a šikovná sestřička, doporučuju všem.
Martin Winkler

Měla jsem možnost poznat paní doktorku i sesřičku.Jsou moc milé , hodné,zodpovědné ,starostlivé a za vše jim moc a moc děkuji. Vždy mi hodně pomohli a pomáhají dodnes a za to jsem jim strašně moc vděčná.Takový přístup se málo u koho vidííí.Hajduková Romana