Renata Lukášová, logoped Praha

Mgr. Renata Lukášová

Logoped Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Arabská 684, Praha
Klinická logopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Výborná logopedka. Syn s ní úžasně spolupracuje, což jsem ani neočekávala. Při každé návštěvě se naučí vyslovit nějaké další písmenko nebo písmenka a pak doma trénujeme.


Ověřeny pacient

Kvalifikovaná logopedka. S dcerou k ní chodíme od tří let. Za rok udělala velké pokroky a díky paní logopedce je navíc procvičování hlásek dcery oblíbená činnost. Paní Lukášová je velmi příjemná, ale zároveň dostatečně rázná. Vše procvičujeme formou hry a má spoustu vychytávek a nápadů, jak to udělat zajímavě. Mám z ní dojem, že ví o čem mluví a že jí práce baví.


Tak i já mám zkušenost s paní logopedkou,chodila jsem k ní s dcerou a opravdu nedám na ní dopustit,je moc milá,příjemná,má super vztah k dětem,profesionálka a moc se mi líbí,že skoro vše probíhá ve formě hry(puzzle,divadýlko,pexeso atd....)Takže moc,moc doporučuju!!!!!


Také musím vřele doporučit,chodím k paní logopedce s dcerou a jsem opravdu moc,moc spokojená.Příjemná,milá,se vztahem k dětem,vždy se snaží vyjít při objednávání vstříc rodičům!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


B

Velmi milá, vstřícná a přitom erudovaná a zkušená logopedka, vřele doporučuji!


Z

Velmi milá loghopedka, vždy se pečlivě věnuje děte, obě mé dcery k ní chodili. procvičuje s nimi, vysvětluje, nacvičuje pohyby jazyka, nikdy děti nezesměšňuje. Jako perličku bych uvedla, že mladší dcera šla raději k paní doktorce, než se školkou do zoologické zahrady. Jen na vysvětlení dodám, že v zoo jsme byli 14 dní předtím s rodinou. Jen doporučuji.
Snaží se vyjít při objednávání vstříc potřebám rodičů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

    Dobrý den. Souhlasím s kolegyněmi. Počkejte do tří let věku dítěte. Mluvte s ním přirozeně. Čtěte knížky, zpivejte, opakujte řikanky přiměřené věku.

    Mgr. Renata Lukášová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti