Klinická logopedie
Arabská 684, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Před několika lety jsem u paní Lukášové byla s dcerou a byla jsem spokojená. Letos za sebou máme se synem 2 návštěvy a bohužel si hledáme jinou paní logopedku. Nátlak, nedostatek empatie, zesměšňování a syn s ní kompletně přestal spolupracovat. Nedivila jsem se, ani já, jako dospělá, bych to nechtěla. Druhou návštěvu jsem po pár minutách musela přerušit.

Výborná logopedka. Syn s ní úžasně spolupracuje, což jsem ani neočekávala. Při každé návštěvě se naučí vyslovit nějaké další písmenko nebo písmenka a pak doma trénujeme.

Kvalifikovaná logopedka. S dcerou k ní chodíme od tří let. Za rok udělala velké pokroky a díky paní logopedce je navíc procvičování hlásek dcery oblíbená činnost. Paní Lukášová je velmi příjemná, ale zároveň dostatečně rázná. Vše procvičujeme formou hry a má spoustu vychytávek a nápadů, jak to udělat zajímavě. Mám z ní dojem, že ví o čem mluví a že jí práce baví.

Tak i já mám zkušenost s paní logopedkou,chodila jsem k ní s dcerou a opravdu nedám na ní dopustit,je moc milá,příjemná,má super vztah k dětem,profesionálka a moc se mi líbí,že skoro vše probíhá ve formě hry(puzzle,divadýlko,pexeso atd....)Takže moc,moc doporučuju!!!!!

Také musím vřele doporučit,chodím k paní logopedce s dcerou a jsem opravdu moc,moc spokojená.Příjemná,milá,se vztahem k dětem,vždy se snaží vyjít při objednávání vstříc rodičům!!!

Velmi milá, vstřícná a přitom erudovaná a zkušená logopedka, vřele doporučuji!

Velmi milá loghopedka, vždy se pečlivě věnuje děte, obě mé dcery k ní chodili. procvičuje s nimi, vysvětluje, nacvičuje pohyby jazyka, nikdy děti nezesměšňuje. Jako perličku bych uvedla, že mladší dcera šla raději k paní doktorce, než se školkou do zoologické zahrady. Jen na vysvětlení dodám, že v zoo jsme byli 14 dní předtím s rodinou. Jen doporučuji.
Snaží se vyjít při objednávání vstříc potřebám rodičů.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

Dobrý den. Souhlasím s kolegyněmi. Počkejte do tří let věku dítěte. Mluvte s ním přirozeně. Čtěte knížky, zpivejte, opakujte řikanky přiměřené věku.

Mgr. Renata Lukášová