Klinická logopedie
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie

Já jsem dostala na paní doktorku doporučení. Měla jsem štěstí, původní logopedka byla a to do slova šílená, proto jsem byla v úžasu, jak k nám přistupovala paní doktorka Cikanová. Je velmi milá, ochotná, stále nás chválí a mohu se zeptat na milion věcí a vše mi vysvětlí nebo i ukáže, jak správně mám se synem trénovat. Její cvičení probíhají formou hry, takže syn ani netušil, že si ho paní doktorka zkouší, co vše umí a jak reaguje na různé chytáky. Veškerá cvičení, která trénujeme na další hodinu, nám půjčí domů, což předešlá logopedka nedělala a naopak jsem si zbytečné věci musela koupit. Všem paní doktorku Cikánovou doporučuji, protože u ní jste opravdu v dobrých rukách.

Umístění: Klinická logopedie Opožděný vývoj řeči

Do ordinace paní doktorky Cikánové jsem přešla se synem od jiného logopeda.
Paní doktorka správně určila diagnózu – vývojová dysfázie, kterou i následně
stanovili na jiném odborném pracovišti. Po pár návštěvách u paní doktorky došlo k velkým pokrokům a každou další návštěvu se to zlepšovalo, hlavně díky laskavému a odbornému přístupu. Do první třídy syn nastupoval dobře připraven . Dnes chodí do šesté třídy a vždy měl ve škole výborný prospěch. Moc děkuji paní doktorce za lidský přístup a profesionalitu. Mohu jen doporučit.

Do ordinace paní doktorky Cikánové jsem přešla se synem od jiného logopeda - opožděný vývoj řeči. Paní doktorka správně určila diagnózu - vývojová dysfázie, kterou i následně potvrdili na jiném odborném pracovišti. Po pár návštěvách u paní doktorky došlo k velkým pokrokům a každou další návštěvou se to zlepšovalo, hlavně díky jejímu laskavému a odbornému přístupu. Do první třídy syn nastoupil dobře připraven. Dnes již chodí do šesté třídy a vždy měl ve škole výborné výsledky. Moc děkuji paní doktorce za lidský přístup a profesionalitu. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Doporučení ve škole od třídní učitelky

Chtěla bych poděkovat paní Dr. Cikánové za její logopedickou péči.
V první třídě mě upozornila třídní učitelka, že můj syn má problém se psaním i-y po souhláskách. Zároveň problémy se čtením. Doporučila nám navštívit logopedii. Navštívili jsme pani Dr. Cikánovou , která nám udělala veškeré vyšetření/ Vyšetření trvalo asi 2 hodiny/ , nám oznámila, že syn je dyslektik a dysgrafik. Vysvětlila nám co to znamená a jakým způsobem budeme pracovat. Začali jsme pravidelně navštěvovat pani Dr. Cikánovou ,která nás vždy povzbudila k dalšímu úspěšnému kroku./pravidelná domácí příprava dle pokynů p.Dr./ Je to velmi náročné dělat úkoly do školy a zároveň procvičovat úkoly od pani doktorky/
Ale dnes jsem moc ráda za odbornou a kvalitní péči a povzbuzení. Syn vystudoval stření školu /kde byl v prvním roce hodnocen jen písemně, od druhého ročníku už dostával známky/ ale i vysokou školu.
Mnoho mých známých také potřebovaly pomoc s dětmi, jsem doporučila pani doktorku Cikánovou .Ještě dnes mi děkují za doporučení a kvalitu její práce.

Umístění: Klinická logopedie OVŘ

Za me tedy zklamani.. Syn s opozdenym vyvojem reci, byli jsme u dr.Cikanove jiz xkrat, tak si dovoluji vlozit nazor.

Kazdou navstevu po cca 2 minutach (opravdu neprehanim) v ordinaci zacala logopedka vynaset diagnozy...jednou, ze syn ma na 100% ADHD, pak jen OVŘ, pak zas vyvojova dysfazie expresivni, pak zas senzoricka nebo vysokofunkcni autismus ci Aspergeruv syndrom..zkratka pri kazde navsteve nejaka "novinka", co s nim vlastne je.

Zjistila jsem, ze tato pani obsahla svou desetiminutovou diagnostikou (kdyz sectu casy uvodniho hodnoceni jednotlivych navstev) v podstate temer vsechny typy neurovyvojovych poruch bez mentalni retardace.

Myslim si, ze takoveto chovani je vysoce neprofesionalni a scestne a rodicum muze jedine ublizit. Mozna jako logopedie na vyslovnost ano, ale pri OVR opravdu nedoporucuji.

Jeste bych dodala, ze pani Cikanova vas nikam osobne neposle, ale na druhou stranu pozaduje papiry ze vsech vysetreni.. Toto za me take minus.

A co se tyce cviceni, tak dobra jsou jeji pyktogramy s krtkem na tvorbu vet, ale pote uz nema moc co nabidnout. Navic mi prisla skoro zklamana, kdyz je dite bystrejsi a cviceni zvladne rychle...pote podsouva Aspergera...

Syn tam uz chodil s postupujicim casem nerad...zato pani logopedku ze skolky miluje, ta to s nim umi uplne jinak, u nas je to tedy o pristupu logopeda..

Omlouvam se, ze jsem nedokazala byt strucnejsi, ale chtela jsem popsat rodicum svou zkusenost do takovych detailu, ktere by me samotnou zajimaly. Jde o nase deti. Preji vam vsem stastnou ruku pri vyberu logopeda. :-)

U paní doktorky jsem byla s dětmi v dlouhodobé péči a dětem se věnuje komplexně a to nejen po logopedické stránce,ale pomůže i s přípravou do první třídy a její práce je na vysoké odborné úrovni. K dětem je mila a vstřícná, vždy se na návštěvu těšily. Mohu jen doporučit.