Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Černopolní 20, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

45 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasný pan doktor - empatický, milý, ochotný, usměvavý - prostě nejlepší, jakého jsme kdy měli.

H
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší doktor co jsem poznal obrovská ochota příjemnost snaží se problém řešit a nejak většina doktorů nemají snahu a jsou ještě protivní prostě borec 100% spokojenost

L
Ověřený profil

Nejlepší pan doktor, se kterým jsem se za svůj mladý život setkala. Velmi ráda na něj vzpomínám, nebo jsem se zatím s tak dobrým přístupem bohužel nikde nesetkala. Pan doktor je opravdu vynikající lékař a všem ho doporučuji :)


L
Ověřený profil

Pan doktor je ochotný, pokud přijde s dítětem do ordinace i jeden z rodičů, ale jednou jsem poslala dítě samotné a naznačoval, že je simulat, i když ví, že má dlouhodobé potíže. Bohužel, i když není dítě úplně zdravé, přesto propaguje i očkování, která nejsou v očkovacím plánu, a která mohou být velmi zatěžující, jako např. očkování proti klíšťové encefalitidě a hemofilovým infekcím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Pan doktor je podle mého názoru vynikající. Vždy byl ochotný, pečlivý a příjemný. Není problém se na cokoliv zeptat, všechno vysvětlí a poradí. Sestřička je taky skvělá.


D
Ověřený profil

Tak a ja by som rada vyvrátila jediné negatívne hodnotenie, ktoré som u Mudr. Sedlinského našla.Týkal sa prepichovania ušiek. Mám čerstvú skúsenosť so svojimi dvoma 6 mesačnými dcérkami, že doktor so sestrou sú dokonale zohraná dvojica. Dievčatám ušká najskôr natreli špeciálnym krémom, ktorý mal za úlohu znecitlivieť ušné lalôčky. Po cca hodinke pôsobenia,prišlo k samotnému prepichovanie.Áno bolo trochu kriku, ale asi tak ako pre každom očkovaní.Šlo to rýchlo, od ruky, vidno, že to nerobili po prvý krát Dnes sme už piaty deň PO. Holky sa správajú, akoby ani náušničky nemali, vôbec som nezaznamenala nejakú zmenu v ich správaní.Iba okolie dierky vpichu je trochu začervenalé, natierame to 2x denne Framykoinom, náušničku pootočíme, nič viac nerobíme. Dnes vytieklo trošku akoby hnisu,Ale dievčatá sú na tom vynikajúco, ako vo dne tak aj v noci. takže o žiadnom sadizme sa tu nedá hovoriť. Dievčatá sú spokojné a krásne s farebnými kvetinkami v uškách. Doporučujem prepichovanie ušiek .Som vďačná, že sme práve u doktora Sedlinského.


B
Ověřený profil

Pan doktor se staral o naše dvě děti od narození. Návštěvy u něho byli pro mne maximálním přínosem. Dobře poradí, ale nic nenutí. Obě děti se k němu těší. Sestřička je velice profesionální a rychlá. Oba jsou navíc vstřícní a milý, úsmívají se. Je vidět, že je práce baví a naplňuje. Prostě odborníci od kterých by se řada lékařů a sester měla učit.


P
Ověřený profil

Pan doktor, který je milý, hodný na děti, vše rád vysvětlí, poradí a zbytečně nezatěžuje léky, pokud nejsou nutné. Vřele doporučuji!


D
Ověřený profil

Ano to je ten který se stará a zajímá a dělá práci podle svého srdce ne podle bodů na pojišťovnu.


M

Naprosto vynikající lékař s úžasným přístupem nejen ke svým malým pacientům!


Došlo k chybě, zkuste to znovu