Koliště 47, Brno
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Úžasná paní doktorka, anděl v převlečení za očního doktora. Milá, trpělivá, chytrá, s velkým humorem a nadhledem... bylo mi velkým potěšením přijít ;-)

Nemám sice žádné problémy a zatím jsem byla u paní doktorky jen na vstupním komplexním vyšetření, ale všechno provedla opravdu pečlivě a důkladně, navíc je moc milá, ochotná, vše člověku vysvětlí, taktéž sestřička je skvělá, čekala jsem jen chviličku...vybírala jsem paní doktorku podle recenzí zde, a jsem za to ráda, protože jsem fakt vybrala správně :)

Paní doktorka je velmi milá,vstřícná, pečlivá. To platí i o sestřičce. A když nejsem objednaná a musím čekat - to je přece samozřejmé. Ale nikdy se nestalo, že by mne odmítla. Mám očního lékaře blízko bydliště, ale
raději jezdím přes "půl "Brna, přesto, že se velmi těžce pohybuji o berlích. Paní doktorku mohu všem pacientům doporučit

Moje zkušenost s paní doktorkou je velmi dobrá. Dostala jsem zánět spojivek a potřebovala jsem vyšetření od očního lékaře. Bez objednání mě paní doktorka vzala, jako bolestivý případ. Čekárna sice byla plná lidí, ale já čekala asi hodinu než mě paní doktorka vzala mezi objednanými pacienty. Vyšetření bylo profesionální, pro jistotu mi zkontrolovali zrak a tlak v oku. Můžu jedině doporučit.

Velmi dobrá oční lékařka, poradí a pomůže a tak by to mělo být........

C

jsem její pacientkou už léta a nemohu si stěžovat, milá, vstřícná a pečlivá

Naprostá nespokojenost s chováním sestry, viditelné a slyšitelné i pro lékařku, která nereaguje na tento postoj, zřejmě i její postoj. Pacient zde má zřejmě nulovou hodnotu. Nechají vás čekat a odmítnou Vás, když se jim to bude hodit. Po praktické stránce lékaře bez výhrad. Nevhodné chování lékařky, která přísahala lidem pomáhat. Spíše pacienty dehonestuje a uráží takovýmto přístupem. Pokud chcete pomoci, můžete se spolehnout, že budete ošetřeni? Pokud příště bude stejný problém, vyhledám jiného lékaře.

Paní doktorka mě ošetřovala při úrazu oka cca před 10 lety. Naprostá spokojenost - milá, ochotná, vstřícná, velmi důkladná.
Před rokem jsem měl menší "kolizi" s ostrým zrnkem písku, které mně rozřízlo oko a proto jsem neváhal obrátit se opět na paní doktorku, která znovu potvrdila svoji nezištnou profesionalitu. Jejími pacienty jsou i moje manželka a můj otec a vždy o ní hovoří v superlativech. Značnou část jejich pacientů tvoří starší generace, která nemá přístup na internet. Jedině takto si dokážu vysvětlit, proč tu nejsou desítky dalších pozitivních hodnocení.

U paní doktorky jsem byla jednou, na vyšetření očního pozadí, byla velmi milá, stejně tak sestřička, cítila jsem zájem o pacienta, vyšetření mi přišlo opravdu důkladné.

Paní doktorku doporučuji, je příjemná a umí člověku věci vysvětlit. Opravdu dobrý přístup jak její tak sestry. Navíc ordinace je dobře přístupná.