Radmila Gálová, pediatr Brno

MUDr. Radmila Gálová

Pediatr

Bakalovo nábřeží 1, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je vždy milá, usměvavá, ochotná. Poradí, pomůže, nic není problém. Rozhodně nejlepší dětská lékařka jakou znám a jsem velmi ráda, že k ní všechny naše děti mohou chodit.

bohuzel se stehujeme, takze ted budeme chodit jinam, ale je to asi jedina doktorka v mem zivote, po ktere se mi bude styskat. Byla kdykoliv k dispozici i na telefonu a to jsem s miminem hojne vyuzivala. Je velmi prijemna k detem i rodicum a da se s ni cokoliv probrat i kdyz mate jiny nazor nez ona, coz mi maximalne vyhovovalo. Muzu doporucit. Dita Majerova

Je úžasná! Rodinná známá, takže možná bude moje hodnocení subjektivní, ale paní Radka je prostě super.. přívětivá, laskavá, vtipná, milá, ochotná,.. vážně jen samá superlativa. Zajímá se, vyptává, vždycky pomůže. Moc mi chybí, škoda, že už nejsem dítě.. :)

Nejsem vubec spokojena s pani doktorkou. Odmitla mi odebrat krev pred operaci, ikdyz to bylo narizene primo z Bohunicke nemocnice, ze nesmi byt dyl jak 10dni stare. Dohadovala se tam semnou a jediny co mi rekla a cituji "je to tvuj problem" muj problem ze se mi zniceho nic udelala cysta a aby toho nebylo malo nechala me cekat 2hodiny v cekarne s nemocnyma detma, na vysledky. Misto toho aby mi je dala pred de dverma mohla jit. Jsem ráda že jsem od ní odešla.

Potvrzuji, co tady čtu od ostatních spokojených rodičů. Paní dr. Gálová je opravdu nejen skvělý odborník, ale hlavně milý člověk, který se perfektně stará o mého syna. Nikdy se mi nestalo, že bych slyšela aroganci v odpovědi na mé otázky a to chápu, že jsou asi někdy zvláštní (tak jako každého starostlivého rodiče, který nemá zkušenosti) I kdybych bydlela kdekoliv, tak bych k ní ráda dojížděla a to že jí mám tak blízko je jen příjemný bonus. A služba na telefonu je opravdu taky k nezaplacení, protože děti jsou většinou jako naschvál nemocné zrovna mimo pracovní dobu. Což nás ale už netrápí :)

O

Dobrý den, přišlo mi docela dost líto, že jsem tu nenašla, žádné hodnocení tohoto lékaře, tudíž to musím napravit, trvalo mi chvíli,než jsem našla vhodného lékaře, pro moje dítě a to hned blízko nás, protože předchozí doktorka byla nervozní hned po narození mé dcery, že hned po příchodu z porodnice nadávala mi za to, že nedávám dítěti dudlík aby neřvalo, ačkoliv mi to v porodnici zakázali. A měla k mému dítěti takový obtěžující, nevzlý přístup, na to, že to byla prohlídka pár dní po narození. Ale tato doktorka je jiný kafe, má hodně trpělivosti s mýma dítkama, se kterýma to není vůbec lehké je nechat vyšetřit, a to jen tak někde neuvidíte, a to nehledě, že je paní doktorka, příjemná a že se dětem opravdu věnuje a to je pro mně důležitý, protože vím, že to není pro ni, jen práce. Proto tuto doktorku vřele doporučuji. Všem ostatním, vím, že je spoustu dalších příjemných a milých doktorek,ale tuto jedinou zrovna znám já osobně :-D, proto ji mohu jen a jen doporučit :-D.

Paní doktorku vřele doporučji.
Přesně takto si představuji dětského lékaře (i sestřičku) - velmi milý, pozititvní a trpělivý přístup.
Vše srozumitelně vysvětlí a poradí, ale zároveň nic nenutí (např. nepovinné očkování) - jen vysvětlí výhody a nevýhody.
Super jsou i oddělené hodiny pro objednané - nemusím se bát, že syn něco chytí od davu nemocných dětí, když jdeme jen na kontrolu, očkování apod.
Vybírala jsem podle vzdálenosti od bydliště...ale i kdybychom se odstěhovali, budeme za paní doktorkou rádi dojíždět.

Paní doktorku Gálovou známe již 11 let a za celou tu dlouhou dobu jsme s ní neměli žádnou špatnou zkušenost. Starší dcera se narodila o dva měsíce dříve a paní doktorka nám se vším hrozně moc pomohla. Poradila a uklidnila, když to bylo potřeba, přitom nikdy nic nenechala náhodě. Před třemi lety jsme se odstěhovali mimo Brno, ale paní doktorku jsme nezměnili, protože lepší nemůžeme potkat. S mladší dcerou máme méně zdravotních problémů, i přesto nám vždy ochotně poradí, bez zmatku, erudovaně a přitom srozumitelně, i pro naprostého laika. Společně se sestřičkou tvoří skvělý tandem a svým přístupem si získávají srdce nejen malých pacientů:-)))) Jsem vděčná osudu za naprostou náhodu, stačil jen pohled do telefonního seznamu.....

Velice dobrý lékař, který dokáže velice dobře poradit a pomoc i po telefonu.
Naše děti je mají rádi a naopak. Myslím, že je to lékař na svém místě u kterého
se pozná, že má svou práci rád.

Paní doktorku a sestřičku by jsme nevyměnili ani za nic. Jsou obě milé a profesionálně snad nejlepší v celém Jihomoravském kraji. U staršího syna paní doktorka v brzkém věku rychle zareagovala na jeho opakující se záchvaty kašle a díky včasnému odeslání na alergologii a následné léčbě jsme vše zvládli perfektně, šetrně a bez jakýchkoliv vážnějších příznaků. Za což jí velice děkuji. Úžasné je, že i po telefonu ráda a dobře poradí. Paní doktorku a sestřičku můžeme všem jen doporučit.