Intervenční radiologie- Nemocnice Na Homolce
Roentgenova 37/2, Praha

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

V mojí nelehké situaci jsem se na doporučení jiných pacientek obrátila na p. doktora. Překvapilo mě, že obě vyšetření, která mi prováděli v Nemocnici Na Homolce, zařídil pan doktor sám a čekací doba na vyšetření byla krátká, což nebývá zvykem. Pan doktor má zvláštní trpělivost s pacienty a snahu věc řešit. Vidno, že je to odborník, protože viděl na snímcích z vyšetření to, co předtím jinde nenašli...

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan doktor je skvělý profesionál . Děkuji za PRT .Okamžitě mi pomohl od nepříjemných obtíží s páteří u výhřezu ploténky. Moc si pana doktora vážím i za jeho empatický přístup a vysvětlení mé dg.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pán doktor R. Kříž provedl vertebroplastickou operaci v případě mojí babičky a poskytnutá pomoc byla na excelentní úrovni. Velké díky p. Kříži a moje 5 stars.

Velké poděkování a respekt panu doktorovi. Jestli je možné se na podobný zákrok těšit, tak bez nadsázky takového lékaře několik let ráda potkávám i v takové situaci. Jsem sestřička, poznám vynikajícího člověka i lékaře. Nedokáži si dodnes představit, kolika lidem už pan doktor Kříž pomohl od bolestí a problémů, které by jinak člověka definitivně vyřadily ze života. Děkuji Vám, pane doktore a přeji Vám také ze srdce pevné zdraví. Petra Hrabánková