Husovo nám. 2268/45, Prostějov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Od 5 000 Kč

Od 6 000 Kč

Od 1 500 Kč

ProEste s.r.o.

„Mít krásný úsměv a zdravé zuby by chtěl každý člověk. Cesta k tomu je někdy snadná, někdy delší a složitější. Důležité ale je, že řešení existuje i v...

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Umístění: ProEste s.r.o. prevence zubního kazu

Paní doktorka i paní sestřička jsou velmi příjemné, vše vysvětlí a výsledek byl naprosto dokonalý :) Perfektně mi opravila upadený kus zubu. Mohu jen doporučit :)

Umístění: ProEste s.r.o. preventivní prohlídky

Nepotřebuje za každou cenu vydělat na pacientech. Vždy vše podrobně vysvětlí. Jediné mínus je čas objednání, ale to je asi u všech zubařů.

Umístění: ProEste s.r.o. záchovná stomatologie

K paní doktorce jezdím poměrně zdaleka, ale v žádném případě bych neměnila a jsem nadšená, že jsem se k ní dostala. Myslím si, že kdyby takový přístup měli všichni, možná by se lidé přestali zubařů obávat :-) Paní doktorka je vždycky moc milá, pečlivá, všechno srozumitelně vysvětlí a snaží se najít možnosti, jak co nejlépe pomoct. Stejně tak sestřička je moc fajn. Prostředí ordinace je také krásné a i paní dentální hygienistka je skvělá. Za sebe můžu jen doporučit a moc poděkovat!

Umístění: ProEste s.r.o. Jiný

Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců.
Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče.
Nemám nic, co bych vytkla.
Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady.

Umístění: ProEste s.r.o. mikroskopické zubní ošetření

Profesionalita, podrobné vysvětlení, perfektní atmosféra a prostředí, oboustraná domluva, maximální spokojenost. Osobně jsem rád, že jsem pacientem této ordinace. Mohu všem jen doporučit!

Umístění: ProEste s.r.o.

Chtěl bych vyzdvihnout ochotu, flexibilitu a profesionalitu paní doktorky. Ordinace je nadstandardne vybavena a paní doktorka nadstardandne milá. Díky její skvělé péči mne zbavila dlouhotrvajícího utrpení. Díky za to!

Umístění: ProEste s.r.o.

Konečně jsem ve svých 27 letech odcházela od zubařem s úsměvem na rtech. Nejen, že se mi dostalo perfektní odborné péče, ale zároveň jsem se cítila ve společnosti příjemné paní doktorky a usměvavé sestřičky velmi příjemně. Budu muset zhodnoti svůj dosavadní negativní názor na zubaře, protože tohle zubní centrum mě přesvědčilo, že ten, kdo rozumí své práci a dělá ji rád, umí zázraky. Mimojiné též kladně hodnotím spojení s dentální hygieničkou, která je též velmi příjemná a odbornicí na svém místě. ;)

Umístění: ProEste s.r.o.

U paní doktorky se mi dostalo zatím toho nejlepšího a nejkomplexnějšího vstupního vyšetření (mikroskop a rentgen). Byl mi srozumitelne vysvětlen další postup, aniž bych se musela na vše sama doptávat, nakonec jsem se mohla objednat na termín, který mi přesně vyhovoval. A hlavně, paní doktorka je velmi vstřícná, empatická a pečlivá.

Nemohu jinak než všem doporučit - profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, parkování přímo před ordinací a k tomu ještě navíc krásná nová ordinace.

Paní zubařka je velmi laskavá a empatická. Vždy dopředu zákrok vysvětlí, ochotně a srozumitelně odpovídá na dotazy. Také předem probere cenu prováděného výkonu. Do ničeho pacienta nenutí a zároveň se snaží najít rozumné řešení problému. V případě potřeby konzultuje stav pacienta s dalšími odborníky, čehož si velmi cením. Z vlastní zkušenosti také vím, že paní zubařka je velmi milá k dětským pacientům. Je trpělivá, nenechá se vyvést z míry (2,5letá dcerka). Prostředí ordinace je velmi příjemné a samotná ordinace je skvěle vybavena (vlastní RTG, mikroskop). Nemohu opominout vždy usměvavou paní sestřičku, která vás ochotně vyslechne a nemáte pocit, že ji při tom obtěžujete :-) Tímto také děkuji za vaši dosavadní bezvadnou péči.

Umístění: ProEste s.r.o. ošetření zubního kazu

Konečně plně pozitivní zkušenost ze zubařského křesla!
Milá a příjemná paní doktorka, profesionální prostředí.
Po letech jsem se opět rozhodla nechat si píchnout i anestezii (dříve mi nikdy pořádně nezabírala, vždy jsem měla přinejmenším nepříjemný pocit, a proto jsem ji postupně odmítala) - tentokrát jsem se rozhodla dát na radu paní doktorky. Křeslo zaručovalo veškeré pohodlí, a to nejlepší nakonec - (ano!) žádná bolest!