Psychoterapeut, Terapeut Více

Praha 1 adresa

Číslo licence : 68841086

Václavská 20, Praha

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Radka Dydňanská

Poskytuji akutní krizovou pomoc. Poskytuji krátkodobé i dlouhodobé psychoterapie a poradenství. Ráda vás budu provázet v náročném životním období, ale...

• psychoterapie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Dr. Radka Dydňanská? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Podala jsem si inzerát na seznamce. Psali jsme si prvních 20 dní každý den. Zatím jsme se neviděli. Po nástupu do nové práce píše jen jednou za měsíc. Váš názor či rada: má smysl dál psát či iniciatovat setkání? Děkuji.

Zkuste se zeptat sama sebe, jestli chcete v komunikaci pokračovat a co vám to přináší, pokud si píšete jednou za měsíc. Pokud i tak budete mít chuť mu napsat, zeptejte se, jak to vidí s další komunikací on. Jak píše kolega výše, budete mít jasno a nemusíte dávat energii do fantazií o tom, proč vám už nepíše tak často. Hodně štěstí, Radka Dydňanská.

Dr. Radka Dydňanská

Dobrý večer, dřív jsem každý den pil nápoje s vysokým obsahem kofeinu. Když jsem si řekl, že je načase přestat, tak jsem skončil. Po nějakém čase bez kofeinu mě začaly trápit špatné myšlenky. Po chvilce hledání jsem zjistil že to pravděpodobně trpím OCD. Je možné, že se to u mě projevilo kvůli vysazení kofeinu ze života? Když jsem si dal kafe, tak špatné myslenky se velmi utlumily. Šel by problém s OCD vyřešit pomalým snižováním kofeinu? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dovoluji si ještě dodat, že byly provedeny studie o účincích kofeinu přímo na OCD. Ukázalo se, že zvýšená bdělost, v tomto případě způsobená kofeinem, má pozitivní vliv na projevy. Lidé s OCD jsou po požití kofeinu schopni vydržet delší dobu nevykonat kompulzi. Ráda bych vás však podpořila, abyste se nebál najít psychoterapeutickou podporu, abyste věděl, zda OCD máte či nikoliv a především, abyste se naučil svým obtížím rozumět. Radka Dydňanská.