Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Arogance paní doktorky je neskutečná. Nic jsem jí neudělala. Pouze jsem přišla za odborníkem pro radu/vyšetření.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě. Jsem v její péči více než rok a nemám s ní jedinou negativní zkušenost. Co však oceňuji nejvíce, je přístup paní doktorky k pacientovi - empatický a vlídný, který mě ujistí, že jsem v její ordinaci vítána.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Paní doktorku můžu doporučit jak odborně tak lidsky. Příjemná a ochotná pomoci a poradit. A tohle není zdaleka standardem českého zdravotnictví.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Prinesla jsem propousteci zpravu z me hospitalizace. Pani doktorka byla velice arogantni, kdyz jsem se ji snazila rict moje problemy s arytmii a jake hodnoty jsem si namerila, rekla ze to musi ze me zdimat a stale opakovala, ze ji narusuji jeji pracovni postupy. Vlastne nejsem jeji pacientka, jen me k nim poslala moje PL na EKG a zde zjistili arytmii a odvezli me do nemocnice. Uz tehdy byla ke me arogantni a opakovala, ze se me musi venovat a ze ma sve pacienty. Nevim jestli se chova ke kazdemu pacientovi stejne nebo jenom ja jsem si nesympaticka. Na rozdil od ni jsem se k ni chovala slusne. Ona jen projevovala nadrazenost a absolutne jeji chovani neodpovidalo vztahu lekare a pacienta. Myslim si, ze k svemu odbornemu vzdelani by si mela pribrat kurzy spolecenskeho chovani a uvedomit si ze jeji vztah ke starsim lidem je absolutne nevhodny. Ja jsem si ji nevybrala a v budoucnu jiz do jeji ordinace nevkrocim.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova vyšetření problémů se srdcem a dušností

Vysoce profesionální vyšetření pacienta, stanovení diagnosy,odeslání na specializovaná pracoviště . Komunikace s pacientem je na vysoké úrovni,,není nouze o laskavé a povzbuzující slovo, odborné zodpovězení laických dotazů je samozřejmostí.