Praktický lékař stomatolog
Sokolská tř. 51/1944, Ostrava

V oboru jedna z nejlepších, ale díky tomu, že jsme se stěhovali mám jí daleko, takže jsem přešla k jiné.

Paní zubařka je skvělá, ale myslím, že by si nemusela nechat platit za něco, co ji hradí plně pojišťovna. např. po mém muži chtěla 5000kč za první nový chrup, který se plně hradí. Jako lékařka je opravdu profesionálka v oboru a vykonává svou práci bezchybně a kvalitně, ale zbytečně draze doporučuji jen těm, kterým nevadí vyhazování peněz. Lidem sociálně slabším nedoporučuji. Nedoplatíte se

nejlepší :-)

Cca 20 let chodím k paní doktorce. Vždy pohoda, profesionální práce.
Jsem nadmíru spokojen. Doporučuji.
DaVit

Dosud nejlepší zubařka, kterou jsem měla. Chodí k ní celá rodina a všichni jsou spokojeni. Vždy dobře naladěná, klidná, vše vysvětlí a dobře komunikuje s pacienty i během samotných úkonů. Člověk není ničím zaskočen, vždy jej upozorní na to, co bude právě dělat (i na případnou bolest či jiné pocity).

K paní doktorce chodím bezmála 20 let, od té doby co ordinuje v Ostravě na Sokolské ulici a nemůžu si jí vynachválit, neměnila bych za nic!!!

Všem doporučuju :) Všechny vlastnosti byli jmenovány pode mnou.

K paní doktorce chodí moje dvě děti už řadu let,nikdy jsme nebyli nespokojeni.Jemná,šetrná,ošetření provede ihned,nikdy nechtěla za nic doplatek.