Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Otrokovice

• „Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Pan doktor je odborník na svém místě. Docházím k němu už řadu let a vždy se na naše setkání moc těším. Mám ráda jeho smysl pro humor, inteligenci, lidskost .... byl to první člověk, který se ke mně choval dobře a také mě přesvědčil, že si to zasloužím. Více

Osvoboditelů 91, Zlín Mapa

• Psychiatr, Pediatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Osobně je pro mě těžké hodnotit kohokoliv profesně a nebrat v úvahu něco, co z dotyčného člověka cítím v lidské rovině a vůbec na dlouhou diskuzi by bylo, jestli může být někdo dobrým profesionálem, zvláště v tomto oboru a nebýt dobrým člověkem. Slovo "dobrý" člověk je však i v tomto případě zavádějící- jedna z mnoha nebiblických nauk říká, že všichni dobří lidé jdou do nebe...ale jak dobří? Čím měříme onu dobrotu? Stačí být dobrým na 55%? A co takhle na 72%? A co Ti, kteří jsou dobří jen 34%?Kam půjdou oni? A jsme stále dobří na určitou míru dobroty? Jak moc nám během dne lítají % nahoru a dolů? Tuto Dobrou lékařku určitě doporučuji těm, kteří poctivě chtějí své potíže a problémy řešit a nebo jsou aspoň připravení vynaložit přiměřené úsilí k posunu na vlastní cestě.... Více

náměstí Míru 350/2a, Kroměříž Mapa

Psychiatrická a psychoterapeutická ambulance

• „Pomohla mé dceři, nasadila správnou medikaci. Je vstřícná, ochotná kdykoliv pomoc.

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace psychiatra