Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdeněk Hlavička
Poliklinika Břeclav

Bří. Mrštíků 38, Břeclav 69074

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

30 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Pan doktor mi dělal přední zuby, kovové čepy ...pak mi odstraňoval po nasazení zubů ten beton jak tomu říkal a to dost neohrabaným způsobem,bolest krev všude a prý je to v pořádku že se to zahojí...nehojilo krčky šli nahoru začali mi být vidět čepy za půl roku váčky hnis ...Druhý zubař řekl že to je katastrofální práce a jak mi prý desinfikoval dáseň před ti než dal čepy když jsem řekla listerinkou tak ho málem kleplo...vše musí ven plus řezat dásně no katastrofa a to stalo 60000,dopředu jsem nevěděla ani cenu nic pod plombou v jednom zubů drátek ...nikdy více nikdy

     • Poliklinika Břeclav Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • K

    Já i celá rodina jsme s panem doktorem spokojení.I děti k němu chodí rády.Do ordinace chodím bez obav.Ceny jsou jako všude jinde.

     • jiné místo Jiný  • 

  • M

    Pan doktor je neskutečně příjemný a hodný. Mám strašný strach ze zubaře a díky panu doktorovi se už tolik nebojím. Vše vždy vysvětli. Je velmi lidsky, krásné se chová i k dětem. Za mě velká spokojenost

     • Poliklinika Břeclav Jiný  • 

  • L

    Příjemný, ochotný..chodím k němu já i mé děti..obě od 1 roku..vždy milý a usměvavý, žádné dlouhé čekání v čekárně. Určitě doporučuji

     • Poliklinika Břeclav Jiný  • 

  • Příjemný, milý přístup. Vždy vše vysvětlí, řekne možné varianty a vím přesně, kolik mě co bude stát. Nemá problém s dětmi a má k nim super přístup.

     •  • 

  • dobrý, milý, cenu hlásí předem a přijde mi že i za ty roky zlevnil, na mých zubech vždy pečlivě odvedená práce.

     •  • 

  • Bída a utrpení.Plomba mi vydržela asi 2 týdny.Po reklamaci a další opravě vydržela tři dny-to po ujištění že teď to už bude v pořádku.Takže si hledám opravdového zubaře.Takže paciet Živna krajně nespokojen.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Z počátku jsem byla velmi spokojena s přístupem atd.Ale pouze do doby,kdy jsem u pana doktora nechala za 2 návštěvy a ,,spravení " zubů 10000,-kč.Když mi pan doktor oznámil že můstek na 3 zuby mě bude stát dalších 17000(levnější varianta) sem řekla dost.Našla jsem si druhou zubařku,která mi zuby po panu doktorovy musela opravit a stálo mě to 200,- což je rozdíl.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • .

    Bohuzel pana zubare nemohu doporucit. Sice je prijemny a mily, ale co se tyce lekarske pece mne zklamal. Vypadly mi bile plomby z prednich zubu po pul roce a ostatni zuby mi musel predelavat jiny zubar...

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Nepříjde mi nějak drahý,všichni zubaři něco stojí,když se ho zeptám tak řekne co bude dělat,cenu se dozvím vždy předem,k našemu dítěti se choval suprově,zuby mám udělané během měsíce a půl,jinde by to dělali nejmíň půl roku,vždy se chová příjemně,nemůžu si stěžovat

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu