MUDr. Tomáš Odvody

Zubař · Více o specializacích

Karlovy Vary 1 adresa

19 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Tomáš Odvody
Praktický zubní lékař

Železniční 1, Karlovy Vary 36001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    S panem doktorem jsme spokojení. Má skvělý přístup k dětem, od roka k němu se synem chodím a musím říct, že kluk se ho vůbec nebojí, ba naopak se těší, dne s je mu 9. Uznávám i to, že je precizní a nestojí to majlant, takže přeji, ať mu to dlouho vydrží!!! Děkujeme

     •  • 

  • perfektní přístup k pacientům,výborná práce,nejlepší hodnocení.

     •  • 

  • Pan doktor je moc fajn... líbí se mi, že vše vysvětlí, je ochotný, moc milý a navíc i fešák :-) má pěkný přístup i k dětem, ty moje se tam vůbec nebojí... takže moc doporučuji... potrpí si na včasné příchody, ale hodnotím to jako plus, protože prakticky nikdy nečekám, má to dobře zorganizované.

     •  • 

  • Perfektní není co dodat.

     •  • 

  • Pan doktor je profesionál. Velice milý a ochotný.
    Vždycky má pochopení pro moje naprosto laické otázky. A snaží se mi vše vysvětlit.
    Z vlastní zkušenosti můžu říct že se pacientům věnuje dokud není vše v pořádku.
    Dnes jsem přišla neobjednaná s bolavým moudrákem a čekala jsem asi 10 minut než mě ochotně vzali do ordinace. A kdykoliv přijdu objednaná nečekám nijak dlouho, jak tu někteří zmiňovali.
    I sestřička má vše dobře zorganizované, myslím že jim to tam dobře klape.
    Nikdy jsem neměla důvod si na něco stěžovat.

     •  • 

  • Velmy dobry

     •  • 

  • Chodíme k p.doktorovi celá rodina už 14let, je to skvělý lékař milý a skromný člověk. Velice si vážíme že patříme k jeho pacientům.Štajncovi
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • M

    Mam s nim dobre skusenosti, jen je porad obsazeny, dlouhe cekaci lhuty.

     •  • 

  • L

    jako mladá jsem se hrozně bála zubaře a přišla o plno zubů zbytečně, až u dr. Odvodyho jsem se přestala bát a aspoň můstky od něj fungují a 1x ročně-já vím ,mělo by se 2x se nebojím a ráda ho navštívím.

     •  • 

  • inteligentní, řemeslně zdatný, skromný

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu