Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Sylvie Augustínová
Ordinace

Michálkovická 191, Ostrava 710 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Paní doktorka není špatný lékař, ale je přehnaně opatrná a upřímně na mě působí někdy, jakoby se bála udělat sama nějaké rozhodnutí a posílá vás ke spoustě jiných lékařů pro dodatečné názory. A to mně stojí čas a peníze a úsilí. Ani jedné této komodity nemám nadbytek.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • Ž

    S paní doktorkou a se sestrou jsem velmi spokojená. Je velice ochotná, hodná a vstřícná. Pomohla mi, když mi bylo nejhůř, poslala mě několikrát pro jistotu na různá vyšetření a nic nezanedbala. Její přístup je opravdu profesionální!!!!! Rozhodně bych jí doporučila.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • Š

    chodím k ní již 30 let a určitě bych ji neměnil ,milá ,vstřícná ,ochotná snaží se vyřešit jakýkoliv problém.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • S pani doktorkou jsme velice spokojeni nic nezanedba vysetri dukladne co se tyce kvality pece tak hodnotim nadstandardní kvality a efektivity.Nemenil bych.Pro mne je malo 5 hvezdicek osobne bych dal vice.Palec nahoru.Doporucuji!!!

     •  • 

  • Velmi dobrá pani doktorka -všechna čest,jsem rád ,že jsem si ji zvolil ,jako praktickou lékařku.Vlídná ochotná včetně sestřičky,kež by tomu tak bylo ve všech ordinacích.Vřele doporučuji.

     •  • 

  • Vstřícná, nesmírně ochotná, profesionální. Hodnotím lidský přístup a schopnost naslouchat.

     •  • 

  • W

    vstřicna mila ochotna

     •  • 

  • H

    Cítím jako svou povinnost napsat svůj názor a varovat ostatní.Paní doktorka je pouze lékařkou pro zdravé.Pokud máte běžné problémy chřipku a pod. je všechno v pořádku.Cokoli závažnějšího je problém - vypíše žádanku nad kterou kroutí hlavou specialisté ,které si musíte najít sami na internetu. Rozhodně nedoporučuji

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • vždy mi se vším poradí a pomůže, i tam, kde odborné poradny jen "sledují", ale neléčí

     •  • 

  • Je to skvělá lékařka a má dobrý přístup k pacientům!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu