Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Soňa Fraňková
Klinika hepatogastroenterologie IKEM

Vídeňská 1958/9 PRAHA 4, Praha 140 21

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Paní doktorka nemá obdoby,je to člověk který si zaslouží úctu,vděk a obdiv,vím o čem píši,navštěvuji již dlouhá léta,umožnila mi zplodit milované dítě,umožnila mi dál žít.Prosím važte si lidí jako je Sonička i když takových lidí,jak jsem přesvědčen je jako šafránu.Děkuji Vám tímto,paní doktorko!

     • Klinika hepatogastroenterologie IKEM Jiný  • 

  • J

    Vynikající osobnost a odborník, pozitivní, upřímná, otevřeně řekne, co se pacientovi přihodilo a co má dělat, aby se to neopakovalo. Opravdu skvělá!

     • Klinika hepatogastroenterologie IKEM Jiný  • 

  • M

    Nejúžasnější lékař, kterého jsem poznala. Odborník s neuvěřitelně laskavým srdcem a smyslem pro humor. Naprostý poklad, empatie a profesionalita. Kdybych mohla, tak jí snesu modré z nebe.

     • Klinika hepatogastroenterologie IKEM Jiný  • 

  • Z

    Mohu jen konstatovat, že bez ní bych zde již nebyl. Přímý a profesionální odborný přístup, můžete se na ni spolehnou a víte, že se snaží Vám maximálně pomoci. U ní opravdu víte na čem jste a jaká jsou řešení a další postup. Zachránila mi život svědomitým odborným přístupem a upřímnou snahou mi pomoci. To se nezapomíná.

     • Klinika hepatogastroenterologie IKEM Jiný  • 

  • Nejlepší,nejsympatičtější,nejpozitivnější,největší zlatíčko!!!Dá chut k životu...Takový doktoři by si měli brát příklad!!Děkuji za pečlivost!!!Jste nejlepší doktorka co jsem poznala!!!!!! :) moc si Vaším pomoci vážím!!!

     •  • 

  • jezdim za pani doktorkou az z Barcelony,je jedinecna,jako lekarka i jako clovek

     •  • 

  • Připojuji se ke kladným hodnocením k této paní doktorce.Jezdím za ní 100km daleko.Nevidím to jako překážku jelikož mě vždy přivítá milý človíček podáním ruky a velkým zájmem o mé zdraví.Pamatuje si i mé jméno přestože za ní jezdí pacienti z celé republiky.O jejích kvalitách jako človíčka není pochyb a jako lékaře taktéž.Než jsem se dostala do její péče byla jsem totální troska.Jezdím za ní třetím rokem a udělala zázrak.Děkuji paní doktorko že mohu žít kvalitnějším životem než dřív kdy jsem dělala jen pokusného králíka jinému lékaři.

     •  • 

  • Té to paní dokorce vděčím za hodně hlavně za svůj život!!! Čekala mě již transplantace ale paní doktorka mě dokázala zachránit za to ji budu vděčná dokonce života!

     •  • 

  • Stále s úsměvem, děkuji pani doktorce za záchranu života

     •  • 

  • Lepší doktorku jsem nepoznala. Velmi zkušená, lidský přístup,vše vysvětlí. Na každé vyšetření mě dopravazí mezi kontrolami telefonický ověřuje zdravotní stav. Dříve mě posílaly z nemocnice do nemocnice a jediná paní doktorka Fraňková zjistila co mi je. Opravdu jií moc děkuji za péči a zlepšení mého zdravotního stavu...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu