Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Petra Šabacká
SENDLER, s.r.o.

Orlí 490/14, Brno 602 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Paní doktorka je milá, prostě úžasná, skvělá - doktorka na svém místě. Těším se na kontrolu u ní.

     • SENDLER, s.r.o. Jiný  • 

  • Skvělá lékařka, trpělivá, ochotná, milá, vše vysvětlí a pečlivě vyšetří. Takového přístupu by si měl každý pacient vážit.

     • SENDLER, s.r.o.  • 

  • Špičková odbornice, milá a vlídná žena, člověk jehož si lze vážit. Opět v pátek po roce u ní na pravidelné prohlídce očí a opět velmi příjemná návštěva. Jsem rád, že jsem jí mohl oplatit loni pozváním do naší školy , kde pracuji, na den otevřených dveří s výstavkou výrobků našich tělesně postižených žáků, po které byla nadšena a bude pravidelně po mém pozvání chodit, takže se s ní mohu vidět a prohodit pár milých slov ne jednou, ale dva krát ročně. Jako oční lékařku všem bez výhradně doporučuji. Roman

     •  • 

  • byl jsem 18.7.13 u paní doktorky na prohlídce očního pozadí a kontrole zraku. Neskutečně vlídný přístup k pacientovi včetně poskytnutí relevantních informací ve mně zanechaly ten nejlepší dojem. Podobně hodnotím i sestru.
    Nezbývá než poděkovat a přát dalším pacientům obdobné zacházení.

     •  • 

  • Potřebovala bych na pani doktorku telefonní kontakt. Kdybyste ho někdo měli v dispozici budu ráda, když mi ho zašlete na kubisovajarmila@seznam.cz děkuji.

     •  • 

  • s prístupom pani doktorky som maximálne spokojná. vie sa na problém pozrieť aj z iného ako z pohľadu očného lekára, dokáže problém vnímať celkovo a navrhnúť aj iné možnosti. vybavenie a ochota sú na vysokej úrovni. ja som maximálne pokojná, s prístupom, s ochotou, s trpezlivosťou, viac menej aj s odbornosťou (neexistovala otázka, ktorú by mi pani doktorka nevedela zodpovedať a to som dosť náročný pacient).

     •  • 

  • Chodím k paní doktorce každé 3 měsíce již několik let, od samého začátku si velmi cením jejího odborného a taky lidského přístupu.

     •  • 

  • Paní doktorka je milá, vstřícná, pečlivá. Mě i dceru vyšetřovala téměř hodinu, provedla všechna možná vyšetření, nic nezanedbala. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Paní doktorka má velmi příjemný přístup a rozhodně nic nepodceňuje. Je velmi pečlivá a toho si na ni nejvíce cením. Včas podchytila moje onemocnění a zákalky. Proto paní lékařce dávám nejlepší ohodnocení. Jsem spokojená.

     •  • 

  • Absolutní nespokojenost s přístupem paní doktorky stran jejího přístupu k pacientům. Doprovázela jsem babičku na vyšetření, paní doktorka si řekla o "sponzorský dar" 500Kč (pánovi před námi o 300Kč), na sdělení, že u sebe babička nemá dostatek hotovosti ji neváhala poslat si půjčit za mnou do čekárny! Neuvěřitelná drzost a hyenismus okrádáním pacientů.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu