Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Petr Štichauer
Praktický lékař pro dospělé

Partyzánská 4, Opava 74705

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • MUDr. Štichauera znám už pár desítek let. To, že byl již v minulém režimu vedoucím obvodních lékařů, napovídá něco o kvalitě jeho práce. Znám ho jako vynikajícího, rychlého a spolehlivého diagnostika a terapeuta, schopného zodpovědět i moje otázky, hraničící s odborností. Dokáže odhadnout průběh léčby a čas uzdravení. Kromě klasické medicíny má specializaci na akupunkturu jako jednu z alternativních léčebných metod. Na jeho pracovišti vždy vládne přátelské a důvěryhodné ovzduší, k čemuž značně přispívá i jeho komunikace se sestrou. V málokteré ordinaci zažije pacient díky jim i humor.

     •  • 

  • borec

     •  • 

  • Jeden z nejlepších doktorů co znám.

     •  • 

  • Je to výborný lékař, skvělý diagnostik s úžasným smyslem pro humor. Se sestrou se moc dobře doplňují a jsou sehraný tým. V ordinaci vždy panuje dobrá nálada a lidé odchází s úsměvem a alespoň na chvíli zapomínají na své starosti a bolesti.

     •  • 

  • Pana doktora znám dost dlouho, pracuju s ním. Nad hodnocením paní ohledně její postavy se musím pousmát, protože i když pan doktor je šprýmař, nikdy nepřekročí hranice etiky a slušnosti vůbec.Kritika ohledně napsané injekce do karty je naprostý nesmysl, Eunalgit se už dávno nepoužívá a jiná inj.analgetika jsou přímo na jméno klienta. No a člověk, který údajně nebyl pochopen kvůli bolesti zad patří zřejmě mezi ty klienty, u nichž se pracovní neschopnost vystavuje i dvakrát až třikrát do měsíce.

     •  • 

  • je prostě skvělý!!!!

     •  • 

  • Změnila jsme jej. Musela jsme se svléknou do spodního prádla,což není u lékaře neobvyklé,ale pan doktor si sedl na kancelářskou židli a pootáčel se, prohlížel si ze své pozice své tělo a říkal :"Nádhera paní....,nádhera co vidím..." Byla jsme rudá a nabírala jsem do pláče.Cítila jsme se využitá,potupená.Když jsme odcházela,říkal sestřičce:"Předsatvte si, že se paní červená. Třásly se mně ruce i nohy. SEstra na mne soucitně koukla a já šla.Doma jsme se rozbrečela.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • PŘÍJEMNÝ A LIDSKÝ PŘÍSTUP LÉKAŘE I ZDRAVOTNÍHO PERSONÁLU.
    PROFESIONALITA A ODBORNOST JE ZNÁT PŘI ŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ.
    KTERÉ SE TAK ZVLÁDAJÍ PACIENTEM MNOHEM LÉPE A ZA TO MU DĚKUJI.
    JSEM JEHO SPOKOJENÝM KLIENTEM A MOHU JEJ DOPORUČIT.

     •  • 

  • dobry
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • ví o čwem mluví ,nekompromisní , spravedlivý

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu