Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Pavel Drozd
Medic Area s.r.o., PL pro dospělé

1. máje 3, Ostrava 70900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • A

    Doktor je ok, ale ta sestra je tragédie. Vedení čekárny a pořadí pacientů je tragédie. Objednávací systém taky. Dovolat se ji kolikrát vůbec nejde. Mám totální chaos a ještě se chová často arogantně a dává vám najevo, že vy jste ten hloupý a ona chytrá.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Super doktor a i sestra v ordinaci. Vždycky pomohl a snažil se i nejmenšímu problému přijít na kloub. Za mě ne jenom super doktor, ale působí i jako dobrý člověk!

     • Medic Area s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • P

    Velmi dobry lekar. Vzdy pomohl a take velmi vstricna sestra v ordinaci. A to vzdy. Jsem u pana doktora vice nez 10 let. Dekuji.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Není co vytknout. Skvělý lékař, kterého bych neměnil. Ochotný, vstřícný, chápavý a hlavně snaží se pacienta co nejúčinněji vyléčit. Není takový, že se snaží z každého problému otřepat a posílá vás někde jinde, ať řeší problém někdo jiný (předtím jsem takového doktora měl). Sestra sympatická a rovněž ochotná pomoct. Komunikace s nimi je na výbornou. Můžu jen tuto ordinaci doporučit.

     • Medic Area s.r.o., PL pro dospělé Jiný  • 

  • Já si na pana doktora nemohu stěžovat. Snaží se vše řešit! Je milý, hodný a vstřícný. Oceňuji, že nikdy nečekám hodiny v čekárně. Sestra je taky fajn. Za sebe mohu jen doporučit!

     •  • 

  • J

    Já jsem naprosto spokojen s panem doktorem, taky mi hodně pomohl... A to že přijde později do ordinace, jak tady někteří píší... Je to přece pan doktor, tak si to lidi uvědomte!!! A sestra je super, dneska si nikdo neumí vážit dobrých lidí!!!

     •  • 

  • je velmi dobrý a hodný lékař moc mi pomohl

     •  • 

  • Koláček marmeládový :-)

     •  • 

  • Velmi vstřícný pan doktor,ochotný a příjemný.Můžu jen doporučit!

     •  • 

  • Maximalni spokojenost. Nechapu pacienty, kteri oznaci dr. drozda za neochotneho... To jako ze neni ochoten vypsat simulantum nemocenskou?

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu