Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavel Both
Odborný lékař interní a diabetologie

Pavlovova 29, Ostrava 70030

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Ochotný vždy pomoci. Léčím se u něho několik let. Brala jsem léky na cukrovku a dodržovala životosprávu. Dnes diabetes nemám. Můžu jen doporučit.

     • Odborný lékař interní a diabetologie Jiný  • 

  • J

    Retro doktor! Pracuje bez počítače, vše zapisuje na papír a digitalní glykometr nezná! To mám jen hraniční hodnoty těhotenské cukrovky. Už nikdy!

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem spokojena .Instrukce které jsem dostala dodržuji a můj zdr. stav se zlepšil. Lidé by neměli jen bezmyšlenkovitě polykat prášky, je potřeba taky myslet!

     • Odborný lékař interní a diabetologie interní vyšetření  • 

  • Pan doktor patří k nejlepším odborníkům a specialistům ve svém oboru.Opravdu nenajdete lepšího odborníka jako je pan doktor.Jde mu o zdraví pacienta.musí být někdy přísný,protože každý z nás by na to kašlal.A co se týče pomluv,je to je jen holá závist,že pan doktor umí....Je to jednička a špička ve svém oboru v Ostravě.Sestřičky jsou usměvavé,vstřícné a pokud máte nějaký dotaz hned Vám poradí.Děkuji Vám za Vaší péči pane doktore.

     •  • 

  • Pan doktor mě dost arogantně nutí pro změnu zdravotní pojišťovny. Jako pacient jsem se s takovýmto jednáním lékaře ještě nesetkal.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborný lékař

     •  • 

  • Jsem s panem doktorem velmi spokojena po všech stránkách:-))

     •  • 

  • Souhlasím se všemi negativními ohlasy.Dělá ostudu všem lékařům.Neváží si pacientů,nadává jim do "prasat".Chce vydělávat na jejich nemoci.Chce se mi z něj zvracet .BP

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Po 3 letech u p.doktora,kdy jsem byla léčena vším možným i nemožným,jsem jako extrémně obézní diabetik zhubla 1kg!!a to jen díky tomu,že jsem se ráno pěkně vyprázdnila,když jsem se doktora zeptala na jiné-chirurgické možnosti-léčby mé obezity,začal po mě křičet tak,že lidi vycházeli i z jiných čekáren podívat se,co se to děje..to byl poslední "hřebíček do rakve"!!Změnila jsem doktora,nyní chodím k mladé,suprové doktorce,má váha je o 64 kg menší ani ne za dva roky a hubnu dál,pomalu,v klidu a hlavně bez stresu z další kontroly..Tvrzení,že i extrémně obézní lidé můžou bez "pomoci" zhubnout u mě již neobstojí,někdy to prostě nejde..Takže,pokud opúravdu potřebujete zhubnout a trpíte cukrovkou,jedinné co vám nedoporučím,je doktor Both!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor patří k nejlepším odborným lékařům! Má cukrovka se hodně zlepšila a za to mu vděčím. Nesouhlasím s negativními předchozími stížnostmi!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu