MUDr. Oldřiška Havlíková

Zubař · Více o specializacích

Břeclav 1 adresa

11 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Oldřiška Havlíková
Soukromá zubní ordinace

Na pěšině 11, Břeclav 69003

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Kdyz jsem poprve prisel do ordinace pani doktorky bylo mi 22 let a muj chrup byl znacne zanedbany a plny spatnych zakroku od jinych zubaru. Vsechno se muselo predelat. Hodiny v kresle rentgeny plomb zalostne. Platil jsem za fusarinu jinych doktoru. Ted je mi 26 se zuby temer nemam problem a to ze jsem se setkal s pani Havlikovou mi zachranilo zuby. Naucila me spravne prevenci modrrni technikou cisteni s eterickou gracii. Dekuju.

     •  • 

  • P

    Pani doktorka Havlikova je vzácny človek.Je profesionál a je to vidiet aj na jej odvedenej práci.Ja som štastna,že som mala tu cesť poznat tak užasneho lekára aj človeka.Prajem si nech je to tak ešte veľmi dlho.

     •  • 

  • úžasná péče

     •  • 

  • Velmi ochotná, příjemná. Vždy si ví rady.

     •  • 

  • super

     •  • 

  • příjemná, skvělá, pečlivá a poctivá
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Milý, lidský a vysoce profesionalni přístup zubařky i celého personálu.

     •  • 

  • Dobry den, chcel by som sa tiez pridat k hodnoteniu pani doktorky Havlikovej a to z toho dovodu, ze som sa v mojom zivote nestretol s lepsim zubarom/kou. Pani doktorka Havlikova je jeden z najlepsich zubarov, co sa tyka odbornosti, ale tiez pristupu k pacientovi. Moje skusenosti s pani doktorkou su velmi, ale velmi dobre a vrelo by som pani doktorku odporucil kazdemu...Chcem jej zazelat, aby co najdlhsie vykonavala svoju prax a tym neskutocne pomahala ludom, ktorim zalezi na svojich zubkoch...Jednoducho je fantasticka.....

    S pozdravom Emil Pavúček.

     •  • 

  • B

    osobnost, úžasný člověk, odborník, učitel

     •  • 

  • N

    zničila mi přední zuby,ale to bylo v mládí, snad se to už naučila.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu