MUDr. Miroslav Podlipský

Zubař · Více o specializacích

Karlovy Vary 1 adresa

25 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Miroslav Podlipský
Praktické zubní lékařství

Železniční 1, Karlovy Vary 36005

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Můj stomatolog měl dovolenou,proto jsem navštívila pana doktora Podlipského,s akutním případem,byla jsem hrubým způsobem odmítnuta a poslána na pohotovost.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Já se přidávám ke všem pacientům, kteří hodnotí MUDr Podlipského jako nejlepšího zubního lékaře, jsem jeho pacientkou od r. 1999 a vždy mi velice pomoohl. Děkuji a přeji mu hodně zdraví.

     •  • 

  • Dnes jsem byla u pana doktora na "vyoperování" osmičky a nemůžu než chválit...Pan doktor velice milý,všechno vám popíše co bude dělat a proč...sestřičky taky příjemné...super! Doporučuji!

     •  • 

  • Již patnáctým rokem docházím k Panu Podlipskému a jsem nad míru spokojená s jeho péčí o můj chrup.Také vděčím sestřičkám za psychickou podporu,kterou mi pomáhají vydržet a nechat se ošetřit,nebot jsem velmi nervozní před každým zákrokem,protože se bojím bolesti.Děkuji a všem mohu tuto ordinaci jen doporučit. :-))

     •  • 

  • Pan doktor je vynikající, milý, laskavý, empatický, člověk se nemusí u něj bát velké bolesti. Nechci jmenovat, ale někteří mu svojí profesionalitou nesahají ani po kotníky. Přeji mu hodně zdraví a dlouhá léta.

     •  • 

  • P

    Pan doktor Podlipský je vynikající odborník a velmi milý a obětavý člověk.S manželem jsme jeho dlouholetí, velice spokojení pacienti.Vážíme si ho pro jeho profesionalitu a vstřícný přístup k lidem.Sestřičky jsou též milé, ochotné a všichni společně tvoří příjemnnou atmosféru v ordinaci.V í c e t a k o v ý c h l é k a ř ů !

     •  • 

  • H

    Jakožto pacientka jiného stomatologa jsem též měla tu možnost navštívit ordinaci pana doktora Podlipského.
    Jednalo se o špatně...nebo-li velmi neúspěšně NE- vytrženou spodní 8mičku,která měla být dle mého laického názoru trhána chirurgicky,po té,co mi jí můj stomatolog trhal ještě se zánětem jsem dopadla opravdu velmi špatně a byla odeslána právě k p.Podlipskému. Nasadil mi perfektní léčbu a nakonec mi 8 po vyléčení trhal sám. Výsledek byl takový,že jsem po vytržení vůbec nic necítila...zub byl pryč a ani jsem o tom neveděla. Díky němu se nebojím trhání,"(ze kterého mi můj stomatolog udělal dá se říci trauma). " Škoda,že takových odborníků není více! Děkuji pane doktore!

     •  • 

  • Zkušený, zručný, příjemný stomatolog i personál. Škoda, že takových není více.

     •  • 

  • Nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy poznala, neustále usměvavý, milý a nesmírně vstřícný.
    Po odborné stránce naprosto vynikající, zákroky jsou téměř bezbolestné a provedené vždy s maximální ohleduplností. Výborná komunikace s pacientem - v průběhu zákroku je všechno srozumitelně vysvětlováno, takže se pacient vůbec nebojí :-)
    Velmi si pana doktora Podlipského vážím jako odborníka i jako člověka.

     •  • 

  • Velmi milý a vstřícný přístup k pacientům. Po odborné stránce (dle mého laického názoru) naprosto vynikající. Poznal jsem hodně zubařů a pan doktor Podlipský je všechny hravě "strčí do kapsy". Od té doby, co se stará o můj chrup se už nebojím zubaře :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu