MUDr. Martin Maliňák

Zubař · Více o specializacích

Karlovy Vary 1 adresa

17 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martin Maliňák
Ordinace

Železniční 1, Karlovy Vary 360 05

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Skvělý lékař. Dříve jsem měla ze zubařů hrůzu a každé návštěvy se děsila. Nyní chodím ráda a naprosto bez obav. Pan doktor je sympatický, milý, trpělivý a velmi ochotný. Vždy pomohl a díky němu mám konečně zuby v pořádku. Docházíme k němu celá rodina včetně dětí, které také chodí rády. Jsem moc ráda, že máme možnost navštěvovat tuto skvělou ordinaci. Sestřičky také velmi milé.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Je to nejlepší a skvělý doktor já osobně se bojím zubařů ale pan doktor mi pomohl a poradil a nebála jsem se vše mi vysvětlil a uklidnil.Mé děti ho mají rádi a jsem ráda že k mně mu docházím kdyby bylo takových doktorů více. Šajtošová Julie

     • Ordinace zubní vyšetření  • 

  • Skvělá péče i přístup, mohu jen doporučit

     •  • 

  • Nejlepší stomatolog v K.Varech. Má skvělý přítup k pacientům i dětským a snaží se pracovat vždy rychle a bezbolestně, jsem opravdu ráda, že chodím právě k němu. Děkuji

     •  • 

  • Jsem velmi spokojená, je příjemný člověk, nikdy jsm dlouho nečekala v čekárně maximálně 10 minut...

     •  • 

  • Pan doktor je bezkonkurenčeně nejlepší stomatolog, něco o tom vím, vzhledem k mé komplikovaná vrozené vadě se zoubkama a mé fóbii k zubařům způsobené péčí jiných ( nejmenováných zubařů ), pan Maliňák je ochotný, milí a vstřícný.
    Jsem velmi ráda, že můžu být jeho pacientkou. Klára

     •  • 

  • jednoznacne super doktor a sestricka take vyborna. sem moc spokojen v teto ordinaci sem jako na zapade vse pekne ciste moderni pristup proste super . K detem ohleduplny a trpelivi a hlavne profik. super. Robert P.

     •  • 

  • je skutečně výborný

     •  • 

  • B

    Nemůžu si stěžovat chodíme tam celá rodina a vždy nám moc pomůže.

     •  • 

  • T

    Velmi dobry.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu