Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Luděk Vlasatý
Praktický lékař stomatolog

Kozlovská 51, Přerov 75002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Běžný kaz spraví dobře a velmi rychle. Není ale důsledný a u mě se stalo, že mi napraskla blomba a dostal se mi tam zánět(6-ka stolička). Pan Vlasatý uskoudil, že to nic není a zánět mi zablomboval. Musel jsem tedy do nemocnice s bolestmi a 40° horečkou, kde mi zub ošetřili, dali antibiotika. Pan Vlasatý mi velmi arogantně řekl, že to je nesmysl, že tam žádný zánět není a ať už do nemocnice nechodím, že bolest je kvůli 8-čce. 8 šla tedy ven, ale stále žádná změna. Tak říká, že to bude asi 7-čkou(samozřejmě nebylo). Pak jsem co týden za ním chodil s tím samým zubem, že se stále nezlepšil. Kvůli bolesti jsem nebyl schopný nic dělat, byla nesnesitelná a pan Vlasatý si z toho dělal srandu, že to asi na něj jen hraju. Mezitím jsem byl i několikrát v nemocnici, kde jsem musel jet většinou do 24h co mě ošetřil. Po 4 měsících si toho asi všimli v nemocnici, že je něco špatně a najednou úplně jiný přístup a předal mě doktorce XXXX, která ten zub konečně důkladně pročistila a přestal bolet

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • D

    Naprosta spokojenost,jsem jeho pacientkou uz celou vecnost a nemenila bych.Empatie,pohoda,nekdy i legrace

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Bohové více takových lékařů,že mám ještě zuby vděčím za to MUDr, Vlasatému

     •  • 

  • Celá rodina jsme velmi spokojeni. Citlivý přístup, bezbolestné ošetření. Jsme pacienti pana doktora již 14 let a naprostá spokojenost.

     •  • 

  • Jsem novou pacientkou u pana doktora a moc chválím,v ordinaci panuje dobrá nalada a citlivý přístup paní doktorky všemu dodá tzv.třešničku na dortu. Všem doporučuji,ošetření bezbolestné je samozřejmností

     •  • 

  • Naprostá spokojenost

     •  • 

  • Zkušený lékař,kterému když opravdu vysvětlíte,že chcete bezbolestne,tak Vám vždy vyhoví!

     •  • 

  • Je dobrý a ochotný.

     •  • 

  • C

    Jsem velmi spokojen, profesionální přístup, díky.

     •  • 

  • J

    dekuje cela rodina

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu