Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Tabášek
Praktický lékař pro dospělé

NHO a.s. ambulance Energetiky, Ostrava 70702

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • B

    Doktor je velmi arogantní. Když mu voláte třeba jen kvůli výpisu z karty, protože nemáte kvůli práci čas za ním jezdit, tak vás odbyde s tím že nemá čas vykecavat a hovor ukončí. Chápu, pracuje ale stačí říct ,,zavolejte později”.
    Co se týče nějakých zdravotních problémů, buď vás taky odbyde s tím, že s takovými problémy mu tam chodí důchodci nebo napíše nějaké léky s debilními kecy.
    Nechápu, kde bere tolik práce, že nemá minutu čas a přitom každého odbývá. Prostě, radši od něho utéct jinam nebo tam vůbec nechodit, stejně nepomůže tak jak by měl.

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • D

    K panu doktorovi jsem byl přiřazený, když skočila má doktorka. Přišel jsem za ním s bolavým kotníkem, od stolu mi “naordinoval” ledování, za pár dní jsem šel na pohotovost, kde zjistili, že mám zlomený kotník. Přišel jsem za ním s dýchacími potížemi. Nikam mě neposlal jen mi stetoskopem pojezdil po zádech a napsal mi antibiotika na zánět průdušek (zmínil jsem před ním, že to možná bude zánět průdušek) a po 5 dnech, kdy jsem myslel, že natáhnu bačkory jsem jel na pohotovost, kde zjistili, že mám srdeční selhání a 1,5l vody na plicích, takže okamžitě jsem skončil na JIP. Všemu tomuhle se dalo předejít, kdyby mě tenhle pan doktor poslal k nějakému odborníkovi a nehrál si na boha. Mám 32 let, dvě malé děti a tohle bylo z jeho strany obrovské selhání. Po tomhle jsem u něj skočil. Nikdy bych ho nikomu nedoporučil

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Stačí říci a pan doktor má přehled netape formou pokusu

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • R

    Jsem u pana doktora Tabáška od roku 1978 a nemám jediný důvod abych byl nespokojen. Vždy mi vše vysvětlil, rád poradil a za ta léta pomohl nejednou v těžkých chvílích

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • Je to nahodou vynikající lékař . Ja již jeho služeb využívám 19 let a jsem spokojen otec 42let a byl také spokojen .Lide co si zde stěžujete na aroganci zamyslete se sami nad sebou a zamet te si před vlastním prahem.

     • Praktický lékař pro dospělé Nemoc  • 

  • Absolutně arogantní a neschopný lékař, který me při poslední návštěvě tak psychicky rozhodil svým chováním, ze jej rozhodne nedoporucuju!diagnozu si pacient stanoví sám a bez jakéhokoliv vyšetření a zvednutí hlavy od PC napíše, co mu řekne pacient ! NEDOPORUCUJI!!!!!!

     • Praktický lékař pro dospělé Před operační vyšetření  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem ráda, že už nejsem pacientem arogantního a sebestředného MUDr.Tabáška. Podle něj člověku nic není, nepošle pacienta k odbornému lékaři, vše léčí sám. Takto jsem se díky jeho "péči" dopracovala k trvalým bolestem páteře, neboť podle něj to není ani na rehabilitace ani na nemocenskou, předepisuje stále silnější a silnější léky.Navíc zdržuje předání zdravotní dokumentace při přechodu k novému lékaři.Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Zachránil mi život a mou manželku dobře léčí - je s ním spokojená. Má vždy pochopení a dokáže ušít léčbu na míru konkrétního pacienta. Nechtěl bych mít jiného lékaře.

     •  • 

  • Tento lékař je u mě odepsaný.Přišel jsem s problémem žaludku, bez vyšetření mi předepsal aktivní uhlí-podotýkám průjem jsem neměl.Až když jsem přešel k jinému závodnímu lékaři a problémy nepřestávaly-poslali mě na vyšetření a zjistili, že mám žaludeční vředy-a dokonce, tam byly již jizvy po zahojených.Slyšel jsem na něj hodně názorů a ani jeden kladný.A myslím, že kdyby se dalo psát ze záhrobí, tak by špatné názory přibyly.Bohužel....

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • B

    Naštěstí již nepatřím mezi jeho pacienty a určitě vím, že již nikdy mezi ně patřit nebudu.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu