Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Procházková
Praktický lékař pro dospělé

Ruská 1018, Ostrava 70300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Naprosto otresne chovani k pacientum i jejich pripadnym osetrujicim osobam. Takove jednani jako tady, jsem nezazila nikde jinde. Sestra arogantni a vulgarni, neochotna se s vami bavit ci si cokoliv nechat vysvetlit. S jejim chovanim bych se stydela zametat chodniky, natoz vykonavat praci zdravotni sestry. Pacienta opakovane odmitla vysetrit!

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • T

    Nedoporučují protivné, uřvané,objednan na čas ale stejně přijat o 3 hodiny později.nohy na ramena a běžím . hrozné.

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • K

    Paní doktorka je fajn, sestra taky, léta jsem byl spokojen, opravdu mi několikrát pomohly. Pak přišla covid-éra, tak mi kolikrát přišla hodně nervozní a místy dost vyhořelá. Odešel jsem z jiných důvodů. Snad paní doktorka je opět ok.

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • O lékařce jsem si vždy myslela, že je milá, vstřícná, ochotná a velmi svědomitá. Již takový názor nemám, připadá mi velmi náladová a vůči pacientům i značně nepříjemná. A to nemluvím o tom, když jí dáte najevo nějaké nesouhlasné stanovisko, přes to se nedokáže přenést!
    Nikdy jsem nechápala, jak může ve své blízkosti snést zdravotní sestru s tak neurvalým, až vulgárním chováním. Okřikuje pacienty, je neochotná a líná udělat sebemenší pohyb. Chování její zdravotní sestry je opravdu děs a hrůza, jak již bylo uvedeno v předchozím hodnocení!
    Nyní to již, bohužel, chápu: „vrána k vráně sedá…“.

     •  • 

  • Chodím tam už spoustu let a jsem maximálně spokojený.

     •  • 

  • K Paní doktorce chodím už dlouho a jsem s ní spokojená s tím jak se mnou jedná i co se týče péče.Je to velmi dobrá lékařka a její přístup je osobní.I se sestřičkou mám dobré zkušenosti, vždy mi pomohla.

     •  • 

  • I

    Neosobní arogantní přístup, nevstřícné jednání, neochota, zaujatost. Pro mne špatný lékař.

     •  • 

  • J

    Jsem velmi spokojen a doporučuji

     •  • 

  • V

    má moji důvěru, žádný velký štráchy, vyslechne ale ne jak spovědník.

     •  • 

  • N

    Paní doktorka je fajn vždy se snaží poradit a pomoct. Ale její zdravotní sestra to je hrůza a děs, pořád řve po pocientech a to i na chodbě. Nedoporučuji...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu