Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Pipová
Praktický lékař pro dospělé

Zdrav. středisko 192, Dolní Lutyně 73553

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Ty 2 hvězdy jsou jenom za to že jsem byl ignorován i přes naléhání že už nemohu skoro dýchat a po 3 hodinách čekání jsem skončil na urgentním příjmu se zápalem plic.

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Skvělá doktorka

     •  • 

  • P

    Jsem velicé spokojena a to že čekam dlouho je pravda,ale uvědomují si že tam chodí převážně starší občané kteří potřebují víc te péče.Proto jsou v ordinacii pul hodiny ale to jen vyjimečně.Paní doktorka určitě zbytečně nezdržuje v ordinaci pacienty?Zaleží na zdravotním stavu který léči.Vím to ze svých skušeností.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi pečlivá odbornice, to je bez diskuze. Problém je ale v organizaci (či lépe neorganizaci) čekárny. Manželka posledně strávila čekáním na vyšetření 4 hodiny...

     •  • 

  • Je to naprosto skvělá doktorka. Vždy se zajímá o blaho pacienta. Takových doktorů je málo.

     •  • 

  • Z

    Ochotná,vnímavá,nic nepodcení,odborník a mám k ní jako k jedinému lékaři naprostou důvěru.

     •  • 

  • P

    Odborník super.

     •  • 

  • T

    Paní doktorka dobře rozumí své práci, k pacientům se chová slušně, pořádně je vyšetří a podá nutné léky.Zdravotní sestřička je s paní doktorkou ve spolupráci již mnoho let a rozumí chodu ordinace.Chaos a dlouhé čekání v čekárně mi stojí za to, abych byla zdravá a ošetřena.A chaos panuje i v jiných ordinacích na jiných místech.Proto paní doktorku i sestřičku chválím na výbornou.

     •  • 

  • O

    paní doktorka je hodná a sestřička odvádí svou profesionální práci již několik desítek let jsou obě dvě perfektně sehraný tým!

     •  • 

  • K

    Naše paní doktorka je opravdový odborník. Její přístup k lidem je skoro rodinný. Nikdy jsem od ní neodcházela s pocitem, že se mi nevěnovala. Taky poplatky nevybírá zbytečně. A když je vybere, automaticky dává doklad o zaplacení. Ovšem problém je organizace a systém v čekárně. Odsedět si 2-3 hodiny pouze na napsání receptu - to není žádný problém. Sestra má v tom chaos s velkým CH!!! Lidi jsou nervozní. Své známé vyvolává přednostně. V čekárně je pak veliké dusno. Ale tyto problémy jsou již dloholeté a nic se nemění k lepšímu. Přístroj na vyvolávání pořadí je stejně k ničemu. Zbytečně vyhozené peníze. Rovněž tak tlakoměr, který je v čekárně pouze zabírá místo. Hodnoty, které naměří jsou zcela nepřesné.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu