Zkušenosti

608 770 785

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Eduard Vojta
Praktický zubní lékař

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž 76701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Eduard Vojta
Praktický zubní lékař

Koryčanská 47, Střílky 76804

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • nejlepsi zub.lekar.ktereho znam.dokaze vysvetlit a pomoct pacientovy zachranit zuby.takovich by melo byt vic.a dekuji za jeho peci.ZEMCIK

     •  • 

  • Velmi dobrý přístup, spokojenost. Jemný k dětem, vždy vše odborně vysvětlí. Být u něho je bez stresovou záležitostí.

     •  • 

  • Vynikající zubař, s takovým jsem se ještě nesetkal.

     •  • 

  • Pan doktor a jeho žena jsou SUPER! Péče vynikající,odborná a ještě se skvěle pobavíme a zasmějeme,pokud nemám vrtačku v ústech :-). Není takových odborníků a příjemných lidí mnoho.Chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si je vynachválit i co se péče týká. Koutská Iva

     •  • 

  • Bydím ve Střílkách, byla jsem u pana doktora jednou s bolestí a odešla jsem mu z křesla,hrozný přístup, zásadně neumrtvuje,již nikdy, horor, spousta lidí si stěžuje, ale nechce se jim nikam dojíždět, odešla jsem k paní doktorce Franckové do Zdounek a to se nedá vůbec srovnat,perfektní.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Dr.Vojta je velmi ohleduplný,s pacietem pomluví,vysvětlí a při práci je jemný.Jako jediný nás zařadil mezi své klienty když jsme se přistěhovali s manželem z Karviné,při akutní záležitosti jsme ošetření bez zbytečného prodlení.

     •  • 

  • S panem doktorem jsem plně spokojena,i ma rodina.Mam 2 male kluky a není to s nimi jednoduche,ale pristup pana doktora se sestrickou k nim je vyborny.A od te doby co k nemu chodim,tak se nebojim.Jen doporucuji.

     •  • 

  • Vynikajúci odborník!!! Veľmi pekne mu dakujem že ma prijal medzi svojich pacientov a za to že mi dal do poriadku môj zničený chrup.

     •  • 

  • kvalitní přístup a jednání, vysvětlí, poradí, vyhovující ordinační hodiny

     •  • 

  • Nejlepší stomatolog co znám, všechno ochotně vysvětlí, popř. ukáže, když ho o něco poprosíte, tak to rád udělá. Když se přece jen stane, že vám způsobí bolest, je na něm vidět, že ho to upřímně mrzí, a to se už nemusí ani omlouvat. Od té doby co ho znám, jsou mé zuby jako v bavlnce!!
    A je to poprvé co chodím k zubaři ráda:)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu